Meghan Markle İmzalı Dağınık Topuzunu Şık Bir Güncelleme Nasıl Verdi?


biz tamamen saç için Meghan Markleen son güzellik görünümü.

Sussex Düşesi, geçtiğimiz günlerde, eşiyle Almanya’daki Invictus Games Dusseldorf 2023: Bir Yıla Gidecek etkinliklerine katılırken, yıllardır salladığı bir imza stili olan ikonik dağınık topuzuna yeni bir hayat verdi. Prens Harry.

6 Eylül etkinliği sırasında, eski Takım elbise star, düşük kıvrımlı topuzunu orta kısmı ve kulaklarının arkasına sıkıştırdığı yüzü çerçeveleyen kakülleri ile kombinleyerek zahmetsiz saç stilini sergiledi. Meghan bu kabarıklık ile tanınırken, üstte fırçalayarak daha şık hale getirdi. Bununla birlikte, topuzdan birkaç dalgalı iplik çıktığı için ticari markasına sadık kaldı.

41 yaşındaki oyuncu, stilini nervürlü krem ​​rengi bir kolsuz bluz ve geniş paçalı bir pantolonla tamamladı.

Sadece bir gün önce Meghan, İngiltere’nin Manchester kentinde düzenlenen 2022 One Young Dünya Zirvesi için kaygan bir at kuyruğu taktı. O ve Harry törende gülümsüyordu, Meghan da “İngiltere’ye geri dönmek çok güzel” olduğunu ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345264/how-meghan-markle-gave-her-signature-messy-bun-a-chic-update?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir