Meghan Markle Hakkındaki En Büyük Yanlış Anlamayı Ele Aldı


Meghan Markle başkasının onun hakkındaki görüşlerinin kim olduğunu tanımlamasına izin vermemektir.

Podcastinin ne kadar başarılı olduğunu tartışırken, arketiplerSussex Düşesi, kadınlara yönelik zararlı klişeleri yıkarken, insanların onun hakkında sahip olduğu en büyük yanlış anlamalardan bazılarını ortaya çıkardı.

“Bence bu kadar gürültü varken dışarıdan bakınca insanlıktan çıkmış oluyorsunuz” dedi. Çeşitlilik 19 Ekim’de yayınlandı “Ama birinin insan olduğunu hatırlıyorsanız, onlara davranmayın, onlar hakkında konuşun, onlara aynı şekilde bakın.”

Meghan, podcast’inin insanların “‘Ah! O gerçek bir insan! Gülüyor, sorular soruyor ve olaylara merakla yaklaşıyor'” diye düşünmesini umduğunu söyledi.

Kraliyet ailesinin bir üyesi olarak geçirdiği süre boyunca eski aktris için birçok yanlış anlama ortaya çıktı. O ve kocası olmasına rağmen Prens Harry 2020’de göletin karşısındaki bu hayatı geride bırakmaya karar verdiğinde, insanların düşes ve ailesi hakkında hâlâ yanlış fikirleri var.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351072/meghan-markle-addresses-the-biggest-misconception-about-her-amid-all-the-%22noise%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir