Meghan Markle, Genç Bir Dünya Konuşması Sırasında Kırmızı Tulumunu Salladı – Hollywood Life


Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

Meghan Markle41 yaşındaki Pazartesi günü Birleşik Krallık’a geri döndüğü için sevincini dile getirdi. Sussex Düşesi, Manchester’daki One Young World zirvesinde açılış konuşmasını yaptı ve kırmızı bir tulum içinde ışıl ışıl görünüyordu. Ayrıca uzun siyah saçları arkadan atkuyruğu şeklinde toplanmış ve doğal görünümlü bir makyaj yaptığı için sarkan altın küpeler de eklemişti.

Meghan kocasına katıldı Prens HarryZirvede siyah takım elbise ve kravat takan 37 yaşındaki ve 200’den fazla ülkeden delegelerden oluşan seyircilere ilham verici sözler söylemek için podyuma çıktığında birçok kişiyi etkiledi. Konuşmasında “İngiltere’ye geri dönmenin çok güzel” olduğunu söyledi ve genç bir kadın olmaktan ve şimdi bulunduğu yere giden yolu bulmaktan bahsetti. 2014’ten beri organizasyon danışmanı olarak, başkalarını dünyayı daha iyi hale getirmeye teşvik etti ve etkinlikteki ilk yılında orada olmak için “yeterince iyi olduğundan” emin olmadığını” itiraf etti.

Meghan Markle
Meghan Markle konuşması sırasında. (Tim Rooke/Shutterstock)

“Şu anda, dünya çapında olumlu ve gerekli değişimi yönlendiren sizlersiniz. Siz geleceksiniz, siz şimdisiniz” dedi tezahürat yapan ve destekleyici kalabalığa.

Meghan Markle, Prens Harry
Meghan Markle ve Prens Harry zirvede. (Tim Rooke/Shutterstock)

Güzel, daha sonra, onu unutulmaz etkinliğe getirmekten ne kadar mutlu olduğunu ifade ederken Harry’ye bir not vermek için bir dakika aldı. Kalabalık, aralarında otururken ve karısıyla gurur duyarak gülümserken tezahürat yapmaktan çekinmedi. Meghan onun hakkında, “Kocamın bu kez burada bana katılabilmesi, bu inanılmaz organizasyona ve onun sağladığı her şeye ve başarılarına duyduğum saygıyı ilk elden görmek ve tanık olmak beni heyecanlandırıyor” dedi. “Bir Genç Dünya, onunla tanışmadan önce uzun yıllar hayatımın ayrılmaz bir parçası oldu, bu yüzden burada, Birleşik Krallık topraklarında, yanımda onunla buluşmak, her şeyi tam bir çember gibi hissettiriyor.”

Konuşmayı, eylem ve yetenek hakkında canlandırıcı bir mesajla bitirdi. “İnsanların sık sık ‘Şimdi zamanı’ dediğini duyuyoruz, ancak şunu söyleyerek bunu ikiye katlayacağım. senin zaman şimdi” dedi. “Önemli iş yarını bekleyemez.”

Meghan ve Harry’nin One Young World zirvesindeki görünümü, hafta için planladıkları birkaç görünümden sadece biri. Salı günü Almanya’da Invictus Games’in Bir Yıllık Devam etkinliğine katılacaklar ve ardından Perşembe günü WellChild Ödüllerine katılmak için İngiltere’ye dönecekler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/05/meghan-markle-red-jumpsuit-one-young-world-uk-speech-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir