Meghan Markle, California’daki Polo Oyununda Prens Harry’yi Destekliyor


Nihai yan destek.

Meghan Markle izlerken görüldü Prens Harry 17 Haziran’da Santa Barbara, Kaliforniya’da polo oynayın.

Çiftin Montecito malikanesinden sadece birkaç dakika uzaklıktaki Santa Barbara Polo & Racquet Club’da düzenlenen öğleden sonra maçı için Meghan, kısa kollu düğmeli bir gömlek ve biraz daha koyu renkte bol şort içeren yazlık çift kot bir kıyafet giydi. gölge mavisi, düz Yunan tarzı sandaletlerle tasarlanmış. Saat de dahil olmak üzere altın takılar ve koyu büyük boy gölgeler ile aksesuar yaptı.

Meghan’ın desteğine rağmen, Harry’nin takımı Los Padres, Pacific Coast Circuit Inter-Circuit Cup’ın yarı finalinde Polo maçında Folded Hills’e 11-7 mağlup oldu.

Eski Takım elbise yıldız ayrıca Harry’nin geçen ayki maçlarından birinde, takımının Lisle Nixon Memorial kupasını kazanmasının ardından ödül törenine katıldığı bir maçta da boy göstermişti. Hatta ona bireysel bir ödül sunarken kocasına hızlı bir öpücük bile verdi.

37 yaşındaki Harry ve 40 yaşındaki Meghan Archie Harrison3 ve Lilibet Diana12 ay — Ocak 2020’de kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak resmen istifa ettikten sonra Santa Barbara bölgesine taşındı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335061/meghan-markle-supports-prince-harry-at-polo-game-in-california?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir