Meghan Markle, Arkadaşı Oli Juste’nin Ölümüne Yas Tutuyor


Meghan Markle yılın başında ölen yakın bir arkadaşını kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken bir düşünce notu paylaştı.

6 Nisan’da Sussex Düşesi web sitesinde bir not yayınladı. kargaşa-bir hayvan refahı yardım kuruluşu Meghan, 2019’da kraliyet hamisi olarak desteklemeyi seçti – ölümünün onuruna Oli Justeonu organizasyonla tanıştıran sevgili bir arkadaş.

Meghan, “15 Ocak 2022’de sevgili arkadaşım Oli trajik bir şekilde ve aniden vefat etti” diye yazdı. “Kürklü dostlarımıza bıraktığı mirasın çok basit olduğunu bilmek beni ve pek çok başkasını kalbi kırık ve düşünceli bir halde bıraktı: sadece onları sev.”

Meghan mektubu boyunca, Oli’nin neredeyse dört yıl önce gönüllü olmak için yerleri keşfederken organizasyonla yollarının kesişmesine nasıl yardımcı olduğunu açıkladı.

“Evlat edinme ve kurtarma programlarının, hayvanları güvende tutmak için uluslararası çalışmalarının ve terk edilmiş evcil hayvan evlerini bulmak için yerel çalışmalarının ötesinde, onların hayvanları aşan derin topluluk sevgisine çekileceğimi biliyordu. çevrelerindeki insanlar” dedi. “Haklıydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326340/a-heartbroken-meghan-markle-mourns-death-of-friend-oli-juste?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın