Meghan Markle, ‘Anlaşma Veya Anlaşma Yok’ Konusunda ‘Nesneleştirildiğini’ Söyledi – Hollywood Life


Meghan Markle


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Meghan Markle41 yaşında, yarışma programında “evrak çantası kızı” olarak yaşadığı deneyimi anlattı Anlaştık mı anlaşmadık mıonunla sohbet ettiğinde Paris Hilton Spotify podcast’inin yeni bölümünde arketipler. Meghan, “İş için minnettardım, ancak bana hissettirdikleri için değil, ki bu akıllıca değildi” dedi. “Ve bu arada, o sahnede benimle birlikte zeki kadınlarla çevriliydim ama orada olmamızın odak noktası bu değildi.”

Meghan Markle
Meghan Markle (Fotoğraf: Shutterstock)

Sussex Düşesi, dizinin her bölümünü tamamlayacağını açıkladı. naber mandel “Karnımdaki bu çukurla bil ki, sahnede nesneleştirilenden çok daha fazlasıydım.” Meghan sözlerine şöyle devam etti, “Görünüşe ve küçük maddeye zorlanmaktan hoşlanmadım ve o zaman benim için böyle hissettirdi. Bu özel arketipe indirgenmek: ‘bimbo’ kelimesi. ”

Meghan ayrıca yapım ekibindeki bir kadının ona daha zayıf görünmesini söylediğinde şovdaki bir anı hatırladı. “O sırada soyadımı düzgün telaffuz edemiyordu ve kiminle konuştuğunu biliyordum çünkü ‘Markle, içine çek! Markle, içine çek!’ Meghan, sonunda bu sorunlar nedeniyle yarışma programından ayrıldığını belirterek hatırladı.

Meghan Markle
Meghan Markle (Fotoğraf: Dutch Oven/Kobal/Shutterstock)

Paris ile “bimbos” arketipiyle ilgili konuşmasında Meghan, onun için umutlarını paylaştı ve Prens Harry1 yaşındaki kızı Lilibet Diana toplumda bir kadın olarak ‘Kızımızın biraz daha yüksek olmasını istiyorum. Evet, Lili’min eğitimli olmak ve akıllı olmak istemesini ve bunlarla gurur duymasını istiyorum” dedi.

Meghan açıktı Anlaştık mı anlaşmadık mı 2006’dan 2007’ye kadar 34 bölüm için, yasal dramadaki rolünü oynamadan önce Takım elbise. Meghan ve Harry 2020’de kraliyet ailesinden ayrıldıktan sonra, iki çocuklarını, kızı Lilibet’i ve oğlunu büyütecekleri Kaliforniya’ya taşındılar. Archie Harrison3. Meghan ev sahipliği yapıyor arketipler farklı kadınlarla algılanma biçimleri hakkında konuştuğu podcast.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/meghan-markle-deal-or-no-deal-objectified-podcast/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir