Meghan King ve Bachelor Nation’dan Mike Johnson Buharlı Gecenin Keyfini Çıkarıyor


Las Vegas’ta ne kadar pembe bir gece.

2022 iHeartRadio Müzik Festivali 23 Eylül’de başlamadan önce, Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları şap Meghan Kral ve Bachelor Nation’s Mike Johnson Green Valley Ranch Resort & Casino’daki bir podcast partisinde bir araya geldi ve burada gerçek TV cennetinde bir eşleşme yapıldı.

Bir kaynağa göre, iHeartRadio yapımcıları onları Meghan’s için kurdu. Engin bilgi dijital ses dosyası. Ancak ikili birlikte takılmaya başladıktan sonra ikilinin gece boyunca öpüşmesiyle kıvılcımlar uçuşmaya başladı.

E ile özel olarak paylaşılan ayrı bir görgü tanığı, “Meghan, Perşembe gecesi Mike ile birlikte Crazy Horse 3’e el ele geldi”! Haberler. “VIP’de gizlice bir masaya geçtiler ve bütün gece birbirlerinin üzerindeydiler. Meghan gecenin büyük bölümünde Mike’ın kucağında oturuyordu. Mike ona karşı çok hassastı.”

Görgü tanığı, ikilinin el ele tutuşarak ayrıldığını ve “birbirlerine çok yakın göründüklerini” ekledi.

Ancak herhangi bir sonuca varmadan önce üçüncü bir kaynak, yolculuklarının burada bitebileceğini söyledi. İçeriden biri, “Çıkmıyorlar” diye paylaştı. “Onlar sadece arkadaşlar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347737/meghan-king-and-bachelor-nation-s-mike-johnson-pack-on-the-pda-during-steamy-night-out?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir