Megan Thee Stallion’un ‘Hot Girl Workout’ Kroki – Hollywood Life


Megan Thee Stallion'un 'Hot Girl Workout' Kroki – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Megan Sana Aygırı Cadılar Bayramı’nın hemen köşede olduğunu biliyor – ve sen Ürkütücü Sezon için hazır. “Şişman bir a– ile Seksi ya da şişman bir a– ile ilk müdahaleci olarak giyinmiş olsanız da olmasanız da, hatta Jeffrey Dahmer a ile — bugün ne yapacağımı biliyorsun!” ilan etti Cumartesi gecesi canlı parlak mor bir antrenman setinde çömelmiş, go-to antrenmanı boyunca bir sınıfa (ve siz evde) liderlik etmeye hazırlanırken! Sınıfın adı uygun bir şekilde “Hot Girl Workout” – tıpkı “Hot Girl Summer” adlı şarkısı gibi.

“Büyük bir a- büyük sorumluluklar getirir – değiştirilmiş bir versiyona ihtiyacınız varsa, gözlerinizi Keely ve Kelly K’ye çevirin,” diye önerdi. Heidi Gardner ve Chloe Fineman nötr yoga pantolonu ile onun yanında durdu. “Doğru – bugün popo istemeyen herhangi biri, şu tarafa bakın…bizim izmaritlerimiz yok,” dedi kadınlar hep bir ağızdan. “Kansas’tan Iowa’ya, bu bizim a-,” diye belirtti Meg, “vay, hiç a- yok.”

Megan daha sonra, rutinine geri dönmeden önce “oraya gidip Keely ve Kelly K’yi görmek istiyorsanız, rahatsız olmayacağım” dediği gibi komik bir şekilde karakteri kırdı. Bir kadın (Ego Nwodim) Meg’in sınıfında onun yerinde kaldığını doğruladı: “Hayır, hayır – Büyük bir lokmaya ihtiyacım var. Gelecek ay evleniyorum ve koridordan aşağı bir vagon almayı planlıyorum, ”diye tuhaf bir şekilde açıkladı. “Çiçekçi kız, dersini aldıktan sonra senin a–” üzerine oturabileceğine söz veren Meg için sorun değil!

Megan Thee Stallion'un 'Hot Girl Workout' Kroki – Hollywood Life
Megan Thee Stallion, bir ‘SNL’ skecinde bir antrenman sınıfına liderlik ediyor. (NBC)

Rapçi sınıfa “Şimdi alçaltın, alçaltın” diye talimat verdi. Ancak Keely ve Kelly, takipçilerine tam tersini yapmalarını ve küçük bir twerk esinli hareket için “az alma”dan önce “yükseltmeyi” söylediler. “Küçük, küçük, küçük – a’yı düşürün, gerilimi bırakın, a’yı düşürün – gerilimi bırakın” dediler sonra kafası karışmış bir sınıfa.

Megan onları görmezden geldi ve “koca popo” sınıf üyelerine dikkat çekerek ağırlıklarını bırakma zamanının geldiğini söyledi! “Seni on sterlin cüretkarken görmek istiyorum,” dedi, “Apple Bottoms”ın alçalmasını ve “çalışmasını” göstererek. Heidi ve Chloe’den Keely ve Kelly bir kez daha karşı çıktılar ve hayranlarına düz kalmaları için birbirlerinin kıçlarını “yumruklamalarını” önerdiler – bir kez daha grubun kafasını karıştırdılar.

“Çirkin düz popolarımız var – üzgünüm biz değiliz kardashianlar. Belki de gitmeliyiz,” dediler ama Megan buna izin vermedi. “Hayır, tükenmiş boğmaca yastıklarınız hiçbir yere gitmiyor,” dedi ve sınıfa talimat verebileceklerini ve “o a-e’leri” sınıfa verebileceklerini bilmelerini sağladı. Karayip Korsanları film müziği.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/snl-megan-thee-stallion-hot-girl-workout-sketch-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir