Megan Thee Stallion’un ‘Hot Girl Hospital’ Kroki – Hollywood Life


Megan Thee Stallion'un 'Hot Girl Hospital' Kroki – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Megan Sana Aygırı hemşirelik derecesini teste tabi tut Cumartesi gecesi canlı! 27 yaşındaki Houston doğumlu, Texas Southern Üniversitesi’nden – teknik olarak bir hastanede çalışabileceği anlamına gelen – Sağlık Yönetimi alanında gerçek bir lisansa sahip ve bunu Ekim 2021’de kazandı. SNLAncak, “Hot Girl Summer” rapçisi, “Hot Girl Hospital” adlı farklı bir hastanede eğitimini taklit etti.

Sahte drama – iddiaya göre yapımcısı Shonda Rhimes ve bir vuruş Gölge Odası – sağlıkla ilgili acil durumlarda hastalara yardım ederken Megan ve diğer hemşireleri başrolde oynadı…güzellik türü. HGH’de, önlükler mavi veya yeşil değil – mevcut moda sahnesine hakim olan sıcak pembenin trend tonu. Kliniğe gelen ilk hasta mı? Bundan başkası Heidi Gardnerbazı güzellik amplifikasyonuna ihtiyacı olan.

Megan Thee Stallion'un 'Hot Girl Hospital' Kroki – Hollywood Life
Megan Thee Stallion, ‘SNL’de ‘Hot Girl Summer’ parkurunu ve Sağlık Yöneticiliği derecesini taklit etti. (NBC)

“46, kadın – çok temiz,” dedi Megan mavi saçlarını sallayarak. Bu arada, ikinci bir hemşire, bir çift bej chinos’u içeren “fit” hakkında şaka yaptığında, Heidi sıkıntı içinde göründü. “Çöp, çöp,” diye yanıtladı Megan, iş arkadaşı kadının bir “BBL”ye ihtiyacı olduğunu ve “Moda Nova elimizde ne varsa.”

Bir BBL, Brezilya Popo Kaldırma’nın kısaltmasıdır ve popüler kültürde, derriere’lerini prosedür yoluyla iyileştirdiği iddia edilen ünlüler tarafından iyi bilinen bir ameliyattır. Fashion Nova, popüler kültürde, Megan ve aynı zamanda onun “WAP” işbirlikçisi tarafından giyilen hip-hop topluluğunun en hızlı moda markası olarak da bilinir. Kardi B (“She Bad”de, Cardi bile rap yapıyor: “Tasarımcıyı satın alabilirim ama bu Fashion Nova uyuyor”).

“Sakin ol, çok yakında kötü bir b– olacaksın!” Megan, makyajı için götürüldüğü için Heidi’ye güvence verdi. Sözde ameliyatları olurken, kafası karışmış bir doktor, sivri bir soruyla uzaya girdi: “Peki, bu nasıl bir hastane o zaman?” diye sordu. “Dokuma, izmarit ve elbise yapıyoruz” diye bilgi verildi.

Heidi daha sonra yeni görünümüyle ortaya çıktı ve sıcak pembe bir mini elbise giyerken daha büyük arkasını gösterdi. Megan ve iki meslektaşına “Veriyor, teşekkür ederim” dedi ve rapçi “Evet!” dedi.

Megan, bir müzisyen olarak başarı kazanırken aynı zamanda okula devam etme kararı konusunda açıktı. Teksas doğumlu yıldız, rap kariyeri patladığında Sağlık Yönetimi Derecesine doğru okuyordu, ancak rahmetli annesine olan bağlılığını görmenin onun için önemli olduğunu söyledi. holly thomas2019 yılında vefat eden.

Stallion, Haziran 2020’de yarı zamanlı ve çevrimiçi olarak eğitimine devam ettiğini açıkladıktan sonra, Sağlık Yönetimi alanında lisans derecesi ile mezun olma hedefi doğrultusunda istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Şarkıcı, zaten üç kez Grammy kazananı olmasına rağmen, İnsanlara Mart 2019’da beyin kanserinden vefat eden rahmetli annesi Holly Thomas’a bir övgü olarak eğitimini ilerlettiğini söyledi.

“Derecemi almak istiyorum çünkü annemin gerçekten gurur duymasını istiyorum” dedi. İNSANLAR 2021’de Texas Southern University’den mezun olduktan sonra dergisine katıldı. Güzel, “O ölmeden önce beni okula giderken gördü” diye ekledi.

“Büyük annemin gurur duymasını istiyorum” dedi. “Ölmeden önce okula gittiğimi gördü. Hala hayatta olan büyükannem bir öğretmendi, bu yüzden okulu bitirmek için can atıyor. Bunu kendim için yapıyorum ama aynı zamanda beni bugün olduğum kişi yapan ailemdeki kadınlar için de yapıyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/snl-megan-thee-stallion-hot-girl-hospital-sketch-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir