Megan Thee Stallion, ‘SNL’ Barındırma Konusunda Tavsiye İçin Lizzo’ya Döndü – Hollywood Life


Megan Thee Stallion, 'SNL' Barındırma Konusunda Tavsiye İçin Lizzo'ya Döndü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

üzerinde performans Cumartesi gecesi canlı uzun süredir devam eden eskiz şovuna ev sahipliği yapmaktan çok farklı, bu yüzden Megan Sana Aygırı 15 Ekim’deki bölümden önce işini yarıda kesti. 27 yaşındaki Megan, programda çifte görev aldığında seçkin bir kulübe katılacak. ve o bölümün müzikal konuğu olarak performans sergiliyor. “[Megan’s] Houston rapçisine yakın bir kaynak, daha önce SNL’de müzikal konuk olarak bulundu, bu yüzden orada bir rahatlık düzeyine sahip, bu da yardımcı oluyor, ”diyor Houston rapçisine yakın bir kaynak HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. Kendine çok güvenen biri ve performans sergilemeyi seviyor ama yine de üstesinden gelinmesi gereken çok büyük bir şey.”

Bazı eylemler baskı altında kırılabilse de Megan’ın arka cebinde gizli bir silahı vardır: arkadaşı, lizzo. “[Megan’s] içeride ne olduğunu öğrenmek için kesinlikle insanlarla önceden konuştum, ”dedi. HollywoodYaşam. “Lizzo bunu bu yılın başlarında yaptı ve onlar iyi arkadaşlar, bu yüzden ona bu hafta ne beklemesi gerektiği ve nasıl hazırlanacağı konusunda ayrıntılı bilgi verdi. Neyse ki Meg’in çılgın bir iş ahlakı var, bu yüzden gerektiği kadar geç saatlere kadar ayakta kalmaktan korkmuyor, herkes onun onu öldüreceğinden emin.”

Megan Thee Stallion, 'SNL' Barındırma Konusunda Tavsiye İçin Lizzo'ya Döndü – Hollywood Life
Lizzo ‘SNL’de (NBC)

Lizzo, dizinin 16 Nisan bölümünde sunuculuk yaptı ve sahne aldı. SNLo zamandan beri ilk sanatçı olmak Billie Eilish’in çift ​​görevli kulübe katılmak için Aralık 2021’de. 1975 yılında, Paul Simon ev sahipliği yapan ilk müzisyen oldu ve üzerinde performans yapmak SNLve o zamandan beri 40’tan fazla kişi onun izinden gitti. Haber Haftası. Sanatçılar gibi Stevie Wonder, Dolly Parton, Frank Zappa, Elton John, Drake, Mick Jagger, Taylor Swift, Olivia Newton-John, Harry Styles, MC Hammer ve Britney Spears hepsi o çifte görev kulübüne katıldı.

Megan meydan okumaya hazır. “Megan hala biraz gergin olsa da, müzikal konuk olarak ev sahipliği yapmaktan ve hizmet etmekten daha da heyecanlı. SNL”, Hot Girl Meg’e yakın ikinci bir kaynak anlatıyor HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Kesinlikle alabildiği her yerden tavsiye alıyor ama Megan bunun oyunculuk becerilerinin bir kısmını canlı bir seyirci önünde sergilemek için harika bir fırsat olduğunu düşünüyor.”

Megan Thee Stallion, 'SNL' Barındırma Konusunda Tavsiye İçin Lizzo'ya Döndü – Hollywood Life
Megan Thee Aygırı (NBC)

İçerideki ikinci kişi, “Kalabalıkların önünde performans sergilemek onun için yeni bir şey değil,” diye ekliyor, “ama bu çok samimi bir ortam, bu yüzden biraz farklı hissettirebilir. O meydan okumaya hazır ve hazırlanması gereken bir ton iş olsa da bu, kaçıramayacağı bir fırsattı; eşyalarını göstermek için çok heyecanlı.”

Megan, SNL’nin 3 Ekim 2020 tarihli bölümünde müzikal konuk olarak yer aldı. Meg, “Siyahi Kadınları Koru”ya bir mesaj iletirken “Savage” şarkısını seslendirdi. Performans rapçiden aylar sonra gerçekleşti Tory Lanez iddiaya göre Megan’ı ayağından vurdu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/megan-thee-stallion-lizzo-advice-saturday-night-live/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir