Megan Thee Stallion ‘Şifa Vermek’ İçin Müziğe Ara Veriyor – Hollywood Life


Megan Thee Stallion, 2023'te 'Vanity Fair' Oscar Partisine geldi


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Megan sana aygır ikinci sınıf albümünden bir yıldan kısa bir süre sonra ruh sağlığı üzerinde çalışmak için müziğe ara veriyor, Travmazin, giriş yaptı. “Müzik ve eğlence endüstrisi bir eziyet olabilir, bu yüzden zaman ayırmak ve tükenmekten kaçınmak önemlidir” dedi. Modaya uygun 30 Mayıs Salı günü yayınlanan bir röportajda. “Hayat dengeden ibarettir.” Görünüşünü iyileştirmenin en sevdiği programları izlemek, köpekleriyle vakit geçirmek ve kondisyonu üzerinde çalışmak gibi olduğunu da sözlerine ekledi.

Hayranlar yine de endişelenmemeli; 28 yaşındaki Megan, gelecekte müzik olacağını söyledi. “Hayranlar, ben daha iyi bir yerdeyken yeni müzik bekleyebilirler,” dedi. “Şu anda iyileşmeye odaklanıyorum.”

Megan Thee Stallion, 2023'te 'Vanity Fair' Oscar Partisine geldi
Megan Thee Stallion, 2023’te ‘Vanity Fair’ Oscar Partisine geliyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, “Tatlı Turta” hit yapımcısı son birkaç yıldır kolay olmadı. Megan’ın uzun süredir erkek arkadaşından ayrıldığı söyleniyor. Pardison “Pardi” Fontaineve ardından futbol profesyoneliyle bir romantizm başlattı Romelu Lukaku. Ve ondan önce, Los Angeles’taki bir partide eski arkadaşı rapçi tarafından vurulmasının ardından uğraşıyordu. Tory Lanez. 30 yaşındaki Tory, Aralık 2022’de Temmuz 2020’de silahlı saldırıyla ilgili üç suçlamadan suçlu bulundu. Şu anda 22 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya. Reklam panosu.

Duruşma sırasında Megan, Kanadalı rapçiyi onunla dans etmediği için kendisine kızmakla suçlarken duygusal bir ifade verdi. “Yürümeye başladım ve Tory’nin ‘Dans et kaltak’ diye bağırdığını duydum. hatırladı. “Dondum. Sadece şok hissettim. incindim. Ayaklarıma baktım ve tüm bu kanı görüyorum.

İçin kaleme aldığı bir yazıda bu korkunç deneyimden, bunun kendisini nasıl etkilediğinden ve iyileşme yolculuğundan içtenlikle bahsetti. ELLEMayıs 2023 sayısı. “Kendime kurban demek istemiyorum. Son üç yılı düşündüğümde, kendimi hayatta kalan biri olarak görüyorum çünkü gerçekten hayal bile edilemeyecek şeylerden kurtuldum” diye yazdı. “Sadece güvendiğim ve yakın bir arkadaş olarak gördüğüm biri tarafından vurulmaktan sağ çıkmakla kalmadım, aynı zamanda adımı ve itibarımı dünyanın görmesi için o kişi tarafından çamura sürüklenerek toplum içinde aşağılanmanın da üstesinden geldim.”

Megan sana aygır
Megan Thee Stallion, Ağustos 2022’de İngiltere’deki Leeds Festivalinde sahne alıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

“Sıkıntıların beni kırmasına izin verebilirdim, ancak insanlar travmamı devam eden bir şaka gibi ele alırken bile sebat ettim,” diye devam etti ve kaç kişinin böylesine ciddi bir durumu gülünç hale getirdiğine dair örnekler paylaştı. “Bu kişiler, bir kadına yönelik her türlü şiddeti kınamak yerine, saldırganımın eylemlerini haklı çıkarmaya çalıştılar” diye ekledi.

Megan daha sonra, tüm durumun kendisi üzerinde birçok kişinin inandırıldığından çok daha derin bir etki yarattığını açıkça itiraf etti. “Birçok kişi açıklanamaz bir şekilde iyileştiğimi düşündü çünkü hala acıyla gülüyordum, hala sosyal medyada paylaşım yapıyordum, hala performans gösteriyordum, hala dans ediyordum ve hala müzik yayınlıyordum” diye yazdı. “Gerçek şu ki, depresyona girmeye başladım. İçimden müzik yapmak gelmiyordu. O kadar düşük bir yerdeydim ki, ne hakkında rap yapmak istediğimi bile bilmiyordum. İnsanların artık umursayıp umursamadığını merak ettim. Gerçekten sahne arkasında ya da otelimde gözlerimden yaşlar içinde olduğum zamanlar olurdu ve sonra Megan Pete’i bir araya getirmek ve Megan Thee Stallion olmak zorunda kalırdım.

“Hot Girl Summer” rapçisi, hayatında böylesine travmatik bir dönemden nasıl iyileştiğini paylaşmaya devam etti. “Son birkaç aydır, böylesine karanlık bir yerde kaldıktan sonra iyileşiyorum. Tüm bu çilenin fiziksel ve zihinsel yaraları her zaman acı verecek, ancak hayatıma devam etmek için uygun adımları atıyorum, ”dedi kendinden emin bir şekilde. “Son birkaç ayı sosyal medyadan uzak durup kendime zaman ayırarak, köpeklerimle vakit geçirerek, menajerimle takılarak geçirdim. farrisve çokça dua etmek.”

Ayrıca akıl sağlığını korumak için sınırlar koymaya çalıştığını ve “Hayır” dediğini söyledi. “Şu anda kendimi ilk sıraya koyuyorum çünkü neyi sevdiğimi, neyi sevmediğimi biliyorum, neye tahammül etmeyeceğimi biliyorum ve nelere dayanabileceğimi biliyorum çünkü savaş testinden geçtim. çok uzun zamandır,” diye açıkladı. “Bana attıkları tüm pisliğin bir işe yaramadığını herkese göstermeye hazırım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/megan-thee-stallion-taking-break-from-music-healing/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir