Megan Thee Stallion, MGK ve Daha Fazlası 2022 BBMA’larında Neler Yapacak?


Sıcak kız yaz, 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde resmen başlıyor.

NBC’de yayınlanan ve 15 Mayıs’ta Peacock’da yayınlanan yıllık ödül şovu, heyecan verici performanslarıyla müziğin en büyük isimlerini ağırlayacak. Megan Sana Aygırı, Makineli Tüfek Kelly, Ed Sheeran, Dan + Shay, Floransa + Makine, Becky G, Travis Scott ve daha fazla liste başı, Las Vegas’taki MGM Grand Garden Arena’da (ve hepimiz evde izliyoruz) kalabalığa hitlerini gerçekleştiriyor.

Ayrıca, 2022 Billboard Müzik Ödülleri, R&B, rap, country, Latin, rock ve diğer müzik türlerinde çok sayıda kategoride yılın En İyi Sanatçısı ve kazananlarını taçlandıracak. Hafta sonu 15 adaylık ile herhangi bir sanatçının en fazla adaylığı ile akşama başlar, ardından doja kedisi 14’te.

Hayranlar yıldızlarla dolu akşam için hazırlanırken, E! Haberler, her sanatçının gösteride hangi şarkıları çalacağını yalnızca ortaya çıkarabilir. Meg ve Becky G, Porto Rikolu şarkıcı gibi BBMA performanslarıyla ilk kez sahneye çıkacak Rauw Alejandro“Parti Beğen” sanatçısı Burna Boyurapçı latto ve Grammy ödüllü R&B ikilisi ipek sonik.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330963/2022-billboard-music-awards-here-s-what-megan-thee-stallion-machine-gun-kelly-and-more-will-perform?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın