Megan Thee Stallion & Future Düştü ‘Basınçlı’ & It’s Hot – Hollywood Life


Değil Kraliçe ve David Bowie“Baskı Altında.” Değil Fergie“Fergalicious.” Hayır, 22 Temmuz Cuma günü gelen şarkı “Basınçlı,” birinden Megan Sana Aygırı ve Gelecek. Hip-hop’un en büyük isimlerinden ikisi ilk kez bir araya geldi ve sonuçta yaz boyunca ve sonrasında kulüplerde ve açık hava partilerinde çalacak bir şarkı ortaya çıktı. Başta Megan, “O boku harca, buna değerim,” diye sızlanıyor. “Kalın, yüz yüze daha iyi görünüyor / Saç ve tırnaklar Birkin’ime yakışıyor / Çapaları engellemem, gizlenmeye devam et.” Oradan Megan, video oyunlarına olan sevgisini haykırarak “o kadar çok orospu çocuğunu eziyor, Mario jetonlarını nakavt ediyorum” diyor.

Ancak, değil bir dövüş sopası Megan ve Future oynamak istiyor. Megan’ın seks-pozitif tutumunu yakalayan, arsızca şehvetli bir boğuşma ve Megan, Future’da karşılıklı olarak kaba bir rap partneri buluyor. “Gerçek ben Guinness’e aitim,” diye yarı güvenli birkaç iş için şarkı sözlerinden birinde rap yapıyor. “ İmaj için iyi bir baskı / Onu eski moda koydum / Ben işi hallederim / Bir çanta bırak ve farklı vur.”

Şarkı HitKidd tarafından üretildi. Yuvarlanan kayaMemphis rapçi tarafından “FNF (Let’s Go)” üzerinde çalışan , GloRillaayrıca Megan’s’dan “Uyarı”, “Karşı Gün” ve “Tanrı’nın Favorisi” Sana fıstıklar için bir şey proje.

Megan, “Basınçlı” içinde Yuvarlanan kaya özellik bu yılın başlarında yayınlandı. “O sadece lanet olası bir cırcır böceği!” Büyük bir kahkaha ile Gelecek hakkında dedi. “O, özür dilemeden kendisidir. Kalkıp halkın gözü önünde bir şey yapmak zorunda olan herkes için bunu takdir ediyorum. Her gün internetten hayatlarını okumak zorunda olan ve bu kadar çok enerjiyle uğraşan ve bunu müziğine katabilen ve bunu zarafetle yapabilen herkes, çiçeklerinizi hak ettiğinizi düşünüyorum.”

Gelecek için, bu şarkı iyi karşılandıktan sonra bir zafer turu atmak için bir şans. Seni asla beğenmedim albüm. Proje Nisan ayında geldi ve o zamandan beri RIAA tarafından altın sertifika aldı. Albüm, listelerde bir numara olan “Wait For U” ile yaptığı ortak çalışmayı içeriyordu. Ejderha ve Temsve ikinci single’ı “Keep It Burnin”, Kanye “Ye” Batı – bu başarıyı tekrarlamadı, yine de İlk 20’yi kırdı ve Geleceğin ivmesini devam ettirdi.

Megan için “Pressurelicious”, Hotties’in bir sonraki albümünün devam etmesini umduğunu gösteriyor. ile takım olduktan sonra Şenseea “Lick” için Meg ile bağlantılı Dua Lipa ABD’de 15 numaraya ulaşan “Sweetest Pie” için İlan panosu Sıcak 100. Bundan bir ay sonra Meg, Coachella’daki setinde prömiyerini yaptığı şarkı “B Planı”nı yayınladı. Agresif parça, herkese Megan’ın lirik hünerini hatırlattı. Hayranlar başlangıçta “Eski sevgilime mektup” olarak adlandırsalar da, Megan daha sonra şarkının özellikle herhangi bir kişi hakkında olmadığını açıkladı.

Megan Thee Stallion & Future Düştü 'Basınçlı' & It's Hot – Hollywood Life
(John Salangsang/Shutterstock)

Megan, 2020’lerin devamı olan ikinci stüdyo albümünü çıkarmayı umduğunu söyledi. İyi haberler – 1501 Certified Entertainment etiketiyle devam eden savaşları bu süreci engelleyebilecek olsa da, “bu yaz” dışarı çıkacak. ile konuşurken Yuvarlanan kaya Bu albüm hakkında Megan, “sizi pek çok farklı duyguya sokmak” istediğini söyledi. yazar Mankaprr Conteh albümün “bir çaba” olduğunu kaydetti. [for Meg] gücünü gözden kaybetmeden acısını işlemek için.” Meg ayrıca ona tüm duygusal temelleri kapsayacağını söyledi: “İlk başta twerk yapıyordun, şimdi ağlıyor olabilirsin.”

Albüm için yazı yazmaktan bahsederken Megan, bu projeyle aklında bir hedef olduğunu söylüyor: “İnsanların her zaman hatırlamasını istiyorum, ‘Evet, Megan Thee Stallion, harikaydı, o bir rapçiydi. En iyi rapçilerden biriydi, en soğuku.’”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/megan-thee-stallion-future-pressurelicious-new-song/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir