Megan Thee Stallion ‘Anksiyete’ Gerçekleştiriyor – Hollywood Life


Megan Thee Stallion 'Anksiyete' Gerçekleştiriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

Megan Sana Aygırı onunla öldürmeye geldi Cumartesi gecesi canlı 15 Ekim’deki performans! 27 yaşındaki rapçi, “Anxiety” adlı şarkısıyla hayranlarını şımartmak için Studio 8H’ye geri döndü. 80’lerden ilham alan bir hava için “Miss Anxiety” yazan bir kuşak takarken güzellik yarışmasından ilham alan bir elbise giydi. Megan, “Overwhelmed”, “Insecure” ve “Mrs. Gözden kaçmış.” Gösteri sırasında grubun arkasındaki ekranda stüdyonun dekorunu kaplayan pırıltılı gümüş bir taç belirdi.

Albümünden Go Grizzly tarafından üretilen parçadan çubuklar çıkarırken akışı yerindeydi. travmatik. “İnsanlar bana kaba diyor çünkü beni denemelerine izin vermiyorum/Ben bir ho’yum çünkü vücuduma aşığım/Sorunlar, ama bu konuda konuşabileceğim kimse yok/Söyleyip duruyorlar ‘ Yardım almalıyım/Ama neye ihtiyacım olduğunu bile bilmiyorum” diyor ruh sağlığı farkındalığını destekleyen şarkıda.

Megan Thee Stallion 'Anksiyete' Gerçekleştiriyor – Hollywood Life
Megan Thee Stallion, ‘SNL’de ‘Anksiyete’ performansı sergiliyor. (NBC)

Megan’ın saçı ve makyajı da ilk performans için hazırdı ve geçmişten ilham aldı. o ciddi verdi Diana Ross ve The Supremes, imzası, dramatik göz makyajı ve parlak dudaklarıyla eşleştirilmiş 60’lardan ilham alan makyajıyla hareketleniyor.

Houston yerlisi yabancı değil SNL iki yıl önce viral şarkısı “Savage” (karantina sırasında TikTok’un patlamasına da yardımcı oldu) ile ilk performansını gerçekleştirirken stüdyoya girdi. Sahneyi, o zamanlar kadınlar ve Black Lives Matter hareketi hakkında güçlü ve dokunaklı bir mesaj vermek için kullandı.

“Siyah kadınlarımızı korumamız gerekiyor. Ve Siyah kadınlarımızı sevin. Çünkü günün sonunda Siyah kadınlarımıza ihtiyacımız var,” dedi 2020’de sahnede. “Günün sonunda Siyah erkeklerle ilgili hashtag’leri görmekten bıktık” dedi bir ekranda “Siyahi Koru Kadınlar” arkasında belirdi.

Megan – née Megan Jovan Ruth Pete – aslında ilk çıkışını 2019’da arkadaşının yanında yaptı Rapçi Şans. Şovda ilk kez göründüğü “Handsome” adlı parçasının remiksiyle ona yardım etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/snl-megan-thee-stallion-performs-anxiety-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir