Megan Thee Deri Monikini Aygırı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Megan Sana Aygırı


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Megan Sana Aygırı Hayranlarına onun çok ateşli bir yaz geçireceğini bildirin! Rapçi, 29 Mayıs Pazar günü Instagram’da kahverengi deri bir monokini ve çarpıcı bir elmas kolyeyi modellediği göz kamaştırıcı bazı kareleri paylaştı. Megan, kumlu sarıya boyanmış ticari marka kuzgun bukleleriyle, güneşte ıslanan mevsimi başlatmak için bu teşhir takımında hayatı için poz verdi.

Grammy ödüllü sanatçı, parıldayan Dolce & Gabbana gümüş topluluğuyla sahneye çıktığı Coachella’daki heyecan verici performanslarından yeni çıkmış durumda. “Vahşi” şarkıcı daha sonra, reçel dolu partilerin tadını çıkarırken sıcak pembe bir ekin üst ve pantolon setini sallarken görüldü.

Ünlü müzik festivalinden sadece birkaç gün sonra Megan, sonrasında yaralandığı rezil 2020 silahlı saldırı olayından bahsetti. Tory Lanez iddiaya göre, bir partiden erken ayrılmakla ilgili bir tartışmanın ardından onu vurdu. ile bir röportaj sırasında gay kralŞarkıcı, geceyle ilgili ayrıntılara girerken hayatından endişe ettiğini söyleyerek gözyaşlarına boğuldu.

“Sanki her şey çok hızlı oldu,” diye açıkladı. “Ve tek duyduğum bu adamın çığlıkları. Ve “Dans et, kaltak” dedi. Ve ateş etmeye başladı. Ben de ‘Aman Tanrım’ gibiyim. Birkaç kez vurdu ve çok korktum. Ve hareket etmek bile istemedim, çok hızlı hareket etmek istemedim çünkü ‘Aman Tanrım. Yanlış adım atarsam, çok önemli bir şeyi vuracak mı bilmiyorum. Beni vurup öldürebilir mi bilmiyorum.” “Gerçekten korktum çünkü daha önce hiç vurulmamıştım” diye ekledi.

Röportaj, şarkıcının olayı ele aldığı ilk oturuşuydu. Ayağının yaralandığı iddia edilen çekimden bu yana Megan, birkaç sosyal medya gönderisi dışında bu konuda nispeten sessiz kaldı. Sosyal medyada herhangi bir yanlış yapmadığını inkar eden Tory, olayla ilgili olarak tutuklandı. Ayrıca daha sonra, bir yargıcın Megan ile temas kurmama emrini ihlal ettiği için tekrar tutuklandı. Her iki durumda da kefalet ödedi ve bir sonraki duruşması Eylül’de yapılacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/megan-thee-stallion-leather-monikini-photos/

Yorum yapın

SMM Panel