Megan Thee Aygırı, Evinin Hırsız Olduğu Haberlerine Tepki Verdi – Hollywood Life


meg


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Megan Sana Aygırı27 yaşında, 13 Ekim’de bir haneye tecavüz ve hırsızlık kurbanı oldu. TMZ. “Savage” şarkıcısı bu hafta sonu yayınlanacak olan bölüme ev sahipliği yapmak için New York’tayken Cumartesi gecesi canlıO aldı Twitter’a olayda kimsenin zarar görmediği için teşekkür etti. Megan, mavi bir kalp ve dua eden eller emojileriyle birlikte “Maddi şeyler değiştirilebilir ama herkesin güvende olduğuna sevindim” diye yazdı. Ve o tweetten sadece birkaç dakika önce, yazdı7.6 milyon takipçisine “Vay canına” dedi.

Zor haberin ardından Meg, yorumlarını bir adım daha ileri götürdü: hayranlarına söylemek biraz ara vermesi gerektiğini söyledi. “Kızlar gerçekten üzgünüm ama sonra SNL Gerçekten bir ara vermem gerekiyor, fiziksel ve duygusal olarak çok yorgunum,” diye bitirdi hit yapımcı. Perşembe gecesi, Megan evde yokken, soyguncuların yıldızın mülkünden 300-400 bin dolar değerinde mücevher ve nakit aldığı iddia edildi. TMZ ayrıca Megan’ın evine giren kişilerin ana yatak odasına girip bir cam kapıyı kırarak izinsiz girdiğini bildirdi.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu Cumartesi hit komedi şovuna ev sahipliği yapacak, ancak müzikal konuk olarak da sahne alacak. 13 Ekim’de Megan, Instagram’a onun zamanının perde arkasını paylaşmak için SNL. “Sıcaklar #stallionnightlive @nbcsnl için hazırsınız” diye yazdı. 2020’de hit şarkısı “Savage”ı seslendirmek için sahneye çıktığı için bu şovda ilk kez sahneye çıkmıyor.

megan
‘Savage’ şarkıcısı Megan Thee Stallion’un 13 Ekim’de evine zorla girdiği bildirildi. (David Fisher/Shutterstock)

Hırsızlık gününün ardından şarkıcı, oyuncu kadrosuyla birlikte bu haftaki bölümün tanıtım videosunu da paylaştı. Heidi Gardner. İçinde çok güzel videoMegan, Heidi’ye imzasını “ah” sesini nasıl çıkaracağını öğretir. “Ve sana gerçek bir ‘Hot Girl’ olacağını söylememe izin ver. SNL39 yaşındaki şaka yaptı ve Megan, “Tamam Heidi – ah!” Diye yanıtladı. Uzun zamandır komedyen daha sonra Megan’ın “evet!” diyerek doğru olduğuna dair güvence verdiği rapçinin sesini taklit etmeye çalıştı.

Megan’ın NBC şovuna ev sahipliği yapacağı haberi ilk olarak 20 Eylül’de, evine zorla girilmeden neredeyse bir ay önce geldi. Güzellik, “BÜTÜN HOTTIES’de GERÇEK HOT GIRL SHIT @nbcsnl tune’da sunuculuk veddd performggg” yazdı. Instagram. Cumartesi gecesi canlı yerel NBC bağlı kuruluşlarında 23:35 PST/EST ve 21:30 MT’de yayınlanıyor. Dizi aynı zamanda canlı olarak da yayınlanabiliyor. Tavus kuşu uygulaması.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/megan-thee-stallion-reacts-home-burglarized-tweet/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir