Megan Mullally, Nick Offerman’ı The Last of Us’a Katılmaya İkna Etti


Bu mesajlardan biri Amazon CEO’sundan bir tweet şeklinde geldi. Jeff BezosDSÖ 31 Ocak’ta tweetlendi“Bölüm 3 Sonuncumuz inanılmaz derecede iyi bir hikaye anlatımıdır. hayran kaldım
@Nick_Offerman performansı. İnanılmaz.”

Jimmy tarafından sosyal medyada dünyanın en zengin insanlarından biri tarafından övüldüğü sorulduğunda, Nick şaka yaptı, “Bu çılgınlık. Jeff’le temasa geçtim ve teşekkür ettim. Beni Super Prime diye bir şeye çarptı. Paketimi teslim ediyorlar. ve bana yirmi dolar ver.”

The White Lotus’un oynadığı, Bill’in partneri Frank ile onlarca yıllık ilişkisini anlatan Nick’in performansı murray barlett– Bill’e hikayede anlatılmayan dokunaklı bir arka plan hikayesi verir. Sonuncumuz serinin dayandığı video oyunları.

Ancak, Jimmy’ye açıkladığı gibi, Nick’in yakın zamanda ilham kaynağı olarak kullanabileceği herhangi bir gerçek hayat oyun deneyimi yoktu.

“25 yıl önce son video oyunumu oynadım ve çok hoşgörülüyüm” dedi. “adlı bir video oyununda birkaç hafta kaybettim. Banjo-Kazooie. İki hafta geçti ve yavaş dopamin damlaması çok lezzetli. Sonra bitti ve sen ‘Evet, kazandım’ diyorsun ve ben hemen ‘Hayatımla ne yaptım?’ Bunu bir daha asla yapmamaya karar verdim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363619/we-have-megan-mullally-to-thank-for-nick-offerman-s-lessigreaterlast-of-uslessigreater-role?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir