Megan Fox’un ‘Sports Illustrated Swimsuit’ Sayı Lansmanında Transparan Elbisesi – Hollywood Life


megan fox transparan elbise SI: yüzmek


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: John Angelillo/UPI/Erik Pendzich/Shutterstock

bırak Megan Tilki37, ona seksi görünmek için Sports Illustrated: Mayo 18 Mayıs’taki lansman partisinde salladığı zar zor şeffaf elbiseyle örtün. Makineli Tüfek Kelly, Jennifer’ın vücudu yıldız, yere kadar uzanan transparan siyah elbisesiyle ekstra çarpıcı görünüyordu. Megan, ipeksi topluluğu sağ orta parmağındaki tek bir gümüş yüzükle eşleştirirken, aynı zamanda sıcak pembe uzun tırnakları da tercih etti.

megan fox transparan elbise
Megan Fox, ‘SI: Swimsuit’ lansman partisinde seksi transparan bir elbiseyi salladı. (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

Salı günü 37. yaş gününü kutlayan yıldız, çilek sarısı buklelerini ortadan ayırarak düzleştirdi. Megan, görünümünü kahverengi dumanlı göz ve pembe parlak dudakla tamamladı. MGK ve başrol oyuncusu görünüşe göre 7 Nisan’da tekrar bir araya geldiklerini doğrulasalar da, özellikle nişan yüzüğünü takmıyordu.

Megan, bu yılki diğeriyle birlikte gösterişli etkinliğe katıldı SI: Mayo dahil olmak üzere kapak yıldızları Martha Stewart, Kim PetrasVe Brooks Nader. Mekanın içinde, üç çocuk annesi, karşılıklı kapaklarını kutlamak için ışıltılı altın bir elbiseyi sallayan Martha’nın yanında poz verdi. 81 yaşındaki, rapçi kolunu Martha’ya dolarken, Megan’ın erkeğiyle poz verirken de resmedildi. Daha önce bahsedildiği gibi lansman partisi, satış noktasının 2023 için dört kapak yıldızını açıklamasından üç gün sonra geliyor.

mega tilki
Megan Fox ve Machine Gun Kelly birlikte ‘SI: Swimsuit’ lansman partisinde. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Megan için SI: Mayo kapak, altın zincirler ve uyumlu bir altın bikini altı içeren neredeyse çıplak bir bikini seçti. Dominik Cumhuriyeti’ndeki çekim için diğer görünümlerinden birkaçı, seksi bir bikini üstünü içeriyordu. JÉBLANC tamamen kristallerden, Frankie’s Bikini altı ve file pembe REN HAIXI elbise. Kapağı için satış noktasıyla sohbet ederken Megan, “aurasından” ve daha fazla insanın onunkini fark etmesini nasıl dilediğinden bahsetti. “Birinin biri hakkında ilk fark edeceği şey, onun fiziksel görünümüyle ilgili bir şeyler olacak” dedi. video. “Bunun üstesinden gelemeyeceğiniz kaçınılmaz, ancak herkesin auramı fark etmesini isterdim çünkü gökkuşağı auram var ve bu özel.”

MGK
Machine Gun Kelly, ‘SI: Swimsuit’ lansman partisinde Megan Fox’u destekledi. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Muhteşem fotoğraf çekiminin ortasındaki samimi sohbet sırasında, Megan savunmasız kaldı ve vücudunu sevmekle ilgili kişisel mücadelelerini itiraf etti. “Vücut dismorfim var – kendimi hiçbir zaman diğer insanların beni gördüğü gibi görmüyorum” dedi. çıkış. “Hayatımda asla vücudumu sevdiğim bir nokta olmadı, asla, asla.” Megan, “Sanırım kendimi sevme yolculuğu hiç bitmeyecek,” diyerek bu yorumu bitirdi.

Uzun süredir Hollywood vixen ve MGK Ocak 2022’de nişanlandı, ancak yakın zamanda Megan’ın tüm Instagram içeriğini silmesi ve “sahtekârlık” hakkında silinmiş bir gönderiyi paylaşmasının ardından ayrılık söylentilerine yol açtılar. Sadece iki ay sonra, aşk kuşlarının 4 Nisan’da Hawaii’deki tatilleri sırasında el ele tutuşup PDA’yı paketlerken iyileştiği ortaya çıktı. Megan, MGK ile çıkmadan önce bir aktörle evlendi. Brian Austin Yeşil49, 2010’dan 2021’e.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/megan-fox-sheer-dress-sports-illustrated-swimsuit-launch-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir