Megan Fox’un Rol Arkadaşı Tyson Ritter, MGK’nın Onun Üzerine “Balistik Gittiğini” Söyledi


Megan Tilki‘in rol arkadaşının bir kez nişanlısını tetiklediği iddia ediliyor Makineli Tüfek Kelly.

Tüm Amerikan Reddedilenler solist Tyson Ritter rockçı arkadaşının “akılsız” bir tepki olarak tanımladığı şeyi hatırladı – gerçek adı Colson Baker– 2021’de oyuncudan filmleri için bir sahneyi tartışmasını istediğinde vardı. Johnny ve Clydebu ayın başlarında yayınlandı.

“Megan’ın fragmanına gidiyorum çünkü filmde bir sahne var. [where] temelde benimle dalga geçiyor, parmaklarımı ağzına sokuyor. Tyson, 30 Mayıs’ta yayınlanan programda, “O bir kötü adam gibi, ben de onun uşağı gibiyim” dedi. Stryker’lı Tost Üzerine Ton Balığı dijital ses dosyası. “Oraya gidiyorum ve orada onun adamı var, şu Colson denen adam, Machine Gun Kelly olarak tanıyorsunuz. Evet, ona Pistol Pete diyorum.”

Tyson devam etti, “Ben de oraya gittim ve ‘Hey, Megan. Seninle, öldüğün bu an hakkında konuşmak istedim, çünkü parmaklarımı ağzına sokmakla dalga geçiyorsun. ‘Öldü, parmaklarımı ağzına soktum. Ve bu, karakterimin intikamını alması için bu tür bir karar gibi.'”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375988/tyson-ritter-says-machine-gun-kelly-%22went-ballistic%22-on-him-over-megan-fox-movie-scene-suggestion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir