Megan Fox Yeni Lob Saç Modeli ve Bikini Fotoğrafını Sergiliyor


Bu Transformatörler yıldız görünüşünü değiştirdi.

Megan Tilki yeni saçını 27 Ocak’ta piyasaya sürdü ve kökleri koyu sarı bir gölgeye dönüşen uzun bobunu dünyaya gösterdi. yaşındaki, ona bakışın iki özçekimini paylaştı Instagram Hikayesi, hayranlara onun yeni görünümüne farklı açılardan bir bakış sunuyor. Megan aynı gün vücudunun turuncu bikinili bir resmini de yayınladı.

Megan’ın saçında yaptığı ilk değişiklik değil bu. Aslında nişanlı olan oyuncu Makineli Tüfek Kelly, son zamanlarda birçok yeni stili sarstı. Nisan ayında, 36 yaşındaki karavanda fuşya pembesi bukleler giydiğinde tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Günaydın, hem Megan hem de MGK’nın rol aldığı. Projedeki diğer oyuncular şunları içerir: Güvercin Cameron ve Becky G.

Zamanın göstereceği gibi, Megan o yaz farklı bir pembe bukle tonuna sahip olacaktı. Haziran ayında MGK’nın Hulu belgeselinin galasına katılırken büyüledi Pembe Hayat çok uyumlu, balonlu pembe saçlı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363046/megan-fox-showcases-new-lob-hairstyle-and-bikini-photo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir