Megan Fox, Vücut Görüntüsü Yorumlarından Haftalar Sonra Buharlı Bikini Fotoğrafını Paylaşıyor


Megan Tilki ateşli kız yazı için hazır.

4 Haziran’da, Transformatörler Oyuncu, straplez, siyah kesikli bir bikini giyerken uzanmış bir fotoğrafını paylaştı. instagram. Ayrıca plajda mayo giydiğini gösteren bir selfie de ekledi. 37 yaşındaki Megan, gönderisine Tarot kartlarına atıfta bulunarak “Kupa ası + yıldız” başlığını attı.

bu Jennifer’ın vücudu yıldız, kapaklardan birinde göründükten haftalar sonra fotoğrafları paylaştı. Spor Resimli Mayo2023 sayısı. Dergiye verdiği bir röportajda vücut dismorfisi olduğunu açıkladı.

Outlet için çekilen bir videoda “Kendimi asla başkalarının beni gördüğü gibi görmüyorum” dedi. “Hayatımda asla vücudumu sevdiğim bir nokta olmadı, asla, asla.”

Devam etti, “Küçükken, bu benim bir saplantımdı ama bu şekilde bakmalıydım. Ve neden bu kadar gençken vücudumun farkına vardığımdan emin değilim. Kendimi sevme yolculuğu asla olmayacak. -bitirme.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376315/megan-fox-shares-steamy-bikini-photo-weeks-after-body-image-comments?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir