Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly “Sorunlar Üzerinde Çalışıyor” – Hollywood Life


Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly "Sorunlar Üzerinde Çalışıyor" - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Megan Tilki Ve Makineli Tüfek Kelly aşklarını ortaya koyduktan sonra halletmeye çalıştıkları bildiriliyor Ve çift ​​arasında patlak veren sorun söylentileri arasında düğün planları arka plana atılır. Bir kaynağa göre aktris, herhangi bir sadakatsizliği reddetmesine rağmen müzisyene “güvenmekte zorlanıyor” ve çift şu anda “terapide”. İnsanlar 25 Mart Cumartesi günü. İçeriden bir kaynak, “Bu gerçekten işe yaramıyor,” diye ekledi. “Konuşmadıkları noktalar oldu, o kadar kötüydü.” HollywoodYaşamı yorum için hem Megan’a hem de MGK’ya ulaştı.

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly "Sorunlar Üzerinde Çalışıyor" - Hollywood Life
Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, bildirilen molanın ortasında ‘sorunları üzerinde çalışıyor’. (ARKA IZGARA)

İkinci bir kaynak, “Düzgün bir şekilde bir araya gelip gelmediklerini yalnızca zaman gösterecek, ancak şu anda pek olası görünmüyor” dedi. İnsanlar, ikilinin temas halinde olduğunu ve “hala sorunları üzerinde çalıştıklarını” sözlerine ekledi. Aşkları, pek çok “iniş ve çıkış” ile biraz “çalkantılı” olmasına rağmen, kaynak, Megan’ın başlangıçta her şeyin içinde olduğunu söylemeye devam etti. Ancak, muhteşem yıldızın MGK’dan bu yana 180 olduğu bildirildi. Colson Bakertek dizinin üzerine çöktü.

“Yine de nişanlandıklarında Megan çok heyecanlandı. Onu gerçekten seviyor, ”diye açıkladı içeriden biri. “Asla tesadüfen çıkacak biri olmadı, bu yüzden ilişkilerine tüm kalbini koydu. Şimdi mutlu değil ama. Nişan yüzüğünü bir süre önce çıkardı ve bir daha takmadı.”

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly "Sorunlar Üzerinde Çalışıyor" - Hollywood Life
Megan Fox ve MGK daha mutlu zamanlarda. (Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock)

HollywoodYaşamı bildirdi ki Jennifer’ın vücudu Vet, etkinliği 400 bin dolarlık pırlanta ve zümrüt nişan yüzüğü olmadan şereflendirmesine rağmen, 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar Partisi’nde en iyi giyinen yıldızlardan biriydi. Ve sevgilisi olmadan. Hayranların hatırladığı gibi, birkaç gün sonra MGK, gitaristi ile sert bir şekilde sallanarak kaşlarını kaldırdı. Sophie Lloyd Houston’daki bir performans sırasında. Sophie’nin daha önce diziyle bir ilgisi olduğu söylendiği için bölünmüş spekülasyonda bahsedilmişti, ancak bunu yalanladı.

Birkaç gün sonra Megan, uzun bir Instagram gönderisinde kendisiyle MGK arasında sorunlara yol açan herhangi bir “üçüncü taraf müdahalesi” olduğunu yalanladı. Ayrıca, Megan’ın nişanlısının telefonunda birkaç şüpheli yazışma bulduğunu söyleyen raporların ardından geldi. Megan’ın inkarından saatler sonra, o ve MGK, Los Angeles’ta bir evlilik danışmanının ofisinden çıkarken görüldü ve mutlu görünmüyorlardı. Oyuncu, çıkarken müzisyen sevgilisinin birkaç adım önündeydi, tamamen bir çift gibi görünüyordu. Olumsuz birbiriyle senkronize.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/megan-fox-machine-gun-kelly-working-on-issues/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir