Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly Las Vegas’ta ‘Kaçmak Hakkında Şaka’ – Hollywood Life


megan tilki


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Numara, megan tilki ve Makineli tüfek dağılmamış. Çift, aşklarını geç saatlere kadar hiç olmadığı kadar sessiz tuttu, ancak HollywoodYaşam nişanlı ikilinin hala delice aşık olduğunu ÖZEL bir kaynaktan öğrendi. 36 yaşındaki Megan ve 32 yaşındaki MGK, evlilik planlarında ilerliyorlar, ancak kaynağımıza göre, evlilikleri beklenenden çok daha mütevazı olabilir.

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly
Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly, 27 Haziran 2022’de ‘Life in Pink’ galasında (Fotoğraf: Stephen Lovekin/Shutterstock)

“Ayrılmaktan çok uzaklar ve hala tamamen evlenmeyi planlıyorlar, ancak şu anda asıl odak noktası Ekim ortasına kadar sürecek olan turunda” dedi. Şu anda MGK, en yeni albümünü destekleyen dünya çapındaki Mainstream Sellout Tour’unda. Kaynak, tur bittiğinde MGK ve Megan’ın “düğünlerine odaklanmaya” başlayacağını söyledi.

Ancak MGK ve Megan, yıldızlarla dolu devasa bir düğüne ev sahipliği yapacak mı? Görünüşe göre “Rap Devil” hit yapımcısı ve Transformatörler yıldız (daha önce bir aktörle evli olan) Brian Austin Yeşil) çekmeyi düşündüm “Bennifer” düğün planlarına gelince.

Kaynak, HL’ye “İkisi de Vegas’a kaçmak ve kaçmak hakkında şaka yapıyorlar, bu her zaman bir olasılık, kimse şok olmaz” dedi. Yorum için MGK ve Megan’ın temsilcilerine ulaştık, ancak yanıt alamadık.

Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox
Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, 9 Haziran 2022’de Tribeca Film Festivali’nde (Fotoğraf: Erik Pendzich/Shutterstock)

MGK inanılmaz müzik kariyerine odaklanmaya devam ederken Megan çok destekleyici oldu. Haziran başında Austin, Teksas’taki konseri için seyirciler arasındaydı. O ayın ilerleyen saatlerinde Megan, filminin galası için MGK’ya katıldı. Leğer pembe Hulu belgeseli. Karı-koca ücretsiz ciklet pembesi kıyafetlerle eşleştirilecek.

Düğünleriyle ilgili olarak, MGK daha önce mükemmel günü planlamak için “zorlandığını” itiraf etmişti. “Konum zor, sanatsal tarzıma uyan bir yer bulmaya çalışıyorum. [vision],” söyledi Geç Geç Gösteri ev sahibi James Corden Şubatta. MGK, Megan’a 400 bin dolarlık 8 karatlık bir nişan yüzüğü teklif etti, yani tahmin etmemiz gerekirse, düğün muhteşem olacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/megan-fox-machine-gun-kelly-joke-eloping-wedding/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir