Megan Fox Turuncu Bikini Giydi ve Sarışın Bob’la Çıkış Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Megan Fox Turuncu Bikini Giydi ve Sarışın Bob'la Çıkış Yaptı: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Megan Tilki her zamankinden daha iyi görünüyor! 36 yaşındaki oyuncu giydiği tişörtle görenleri şaşkına çevirdi. turuncu dize bikini 27 Ocak Cuma günü sayfasında yayınlanan seksi yeni bir Instagram hikayesinde. Genç Bir Drama Kraliçesi İtirafları Alum, cildi ve kasları uyaran eski bir alternatif tıp uygulaması olan hacamattan kaynaklanan kırmızı izleri gösterirken, beyaz manikürünü göstermek için dipleri yukarı çekti.

Bikini çekiminden hemen sonra, yeni bir sarı bob saç stilini piyasaya sürdü! Görünüm, birkaç yıldır salladığı her zamanki koyu renkli, uzun saçlarıyla tam bir tezat oluşturuyor. Bazı hayranlar, Meg’in Instagram’daki yepyeni stili hakkında “yeni yıl, yeni tarz” dese de, diğerleri onun fragmanda olduğunu belirtti – bunun belki de yaklaşan bir çekim veya rol için bir peruk olduğunu öne sürdü. Şık stil, daha açık renk tonunun yanı sıra üç çocuk annesi için de yeni olan kakülleri içeriyordu. Başka bir kısa videoda ağzındaki ışığı açığa çıkardı ve “ama nedenini tahmin edebilir misin?”

Yeni gönderiler, devam eden söylentiler arasında geliyor. Transformatörler yıldız ve nişanlısı Makineli Tüfek Kelly birlikte iki yıldan biraz fazla bir süre sonra ayrıldılar – ancak, Instagram aracılığıyla durumun böyle olmadığını açıkça belirtti. Megan, 28 Ocak’ta hikayelerinde çiftin çerçeveli bir dizi fotoğrafının bir fotoğrafını paylaştı ve şöyle yazdı: “Sarkaç, sizin daha incelikli trollük seviyelerine sahip olmanız gerektiğini söylüyor.” Birkaç kırmızı halı görünümü ve sevimli bir özçekim içeren görüntülerin önünde adaçayı ve gül yaprakları görülebiliyordu. Paylaşımın ardından MGK’nın yeşil cübbesi içinde sevimli bir kediyi kucağına aldığı video geldi.

Megan Fox Turuncu Bikini Giydi ve Sarışın Bob'la Çıkış Yaptı: Fotoğraflar - Hollywood Life
Megan Fox pembe tonlu saçlarıyla görüntülendi. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Başka bir gönderide, Megan ve bir arkadaşı romantik ilişkileri tartıştı – aktris, “işlevsiz” olmanın yanı sıra “drama” ve “toksik” olan partnerlerden hoşlandığını ifade etti. Arkadaşı daha sonra, “Dövmeli, topuzlu ve uzun boylu bir milyarderi nerede bulabilirim?” diye sordu. Megan, “Mhmmmm, bu yüzden kalıyorum” diye yanıtladı – kendisinin ve MGK’nın hala birlikte ve nişanlı oldukları gerçeğini ikiye katlayarak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/megan-fox-orange-bikini-blonde-bob-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir