Megan Fox ‘Sports Illustrated’ Partisinde Fırfırlı Elbisesiyle Göz Kamaştırdı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Megan Fox 'Sports Illustrated' Partisinde Fırfırlı Elbisesiyle Göz Kamaştırdı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Alberto Tamargo/Getty Images

Megan Tilki37 yaşındaki kız, törene katıldığında göz alıcı bir görünüm sergiledi. spor resimli Cuma günü Swimsuit 2023 Sayı yayın partisi. Oyuncu, Hollywood, FL’deki Hard Rock Hotel’de gerçekleşen etkinliğin kırmızı halısında düşük yakalı, kahverengi fırfırlı uzun kollu bir elbiseyle poz verdi. Ayrıca uzun saçlarını topuz yaptı ve turkuaz bir kolye ile aksesuar olarak koyu göz farı ve koyu pembe ruj içeren göz alıcı bir makyaj yaptı.

Megan Tilki
‘Sports Illustrated’ etkinliğinde Megan. (Alberto Tamargo/Getty Images)

Güzel, uzun pembe tırnaklarıyla da hava atıyordu ve elbisesiyle uyumlu bir el çantası taşıyordu. Ünlülerin kapak yıldızı olduğu için gecenin en iyi giyinenlerinden biri olması şaşırtıcı değildi. spor resimli mayo sorunu. Geçen hafta yayınlanan ana fotoğraf için şık bir zincir mayo takımı içinde cızırdadı.

Megan Tilki
Megan’ın bakışının başka bir fotoğrafı. (Alberto Tamargo/Getty Images)

Hollywood etkinliğine ek olarak, Megan bir spor resimli New York’ta olay. Ona tekrar sevgilisi katıldı, Makineli Tüfek Kelly, ilişkilerinde sorunlar yaşadıkları iddia edildiğinden beri birlikte ilk kez ortaya çıktılar. Etkinlik sırasında, rapçi beyaz çizgili bir takım elbise giyerken, şeffaf bir bölümü olan siyah bir elbise giymişti. Bir noktada ikisi de izleyenleri selamladılar ve MGK elini Megan’ın koluna koyarak şefkat gösterdi.

Megan yıldızlarla dolu etkinliklere katılmadığında üç çocuğuna ortak ebeveynlik yapıyor. Nuh, 10, Bodhi, 9 ve Seyahat6, eski kocasıyla, Brian Austin Yeşil. Oyuncu kısa bir süre önce, artık romantik bir ilişki içinde olmamalarına rağmen “harika” gittiğini itiraf etti.

Brian, “Bence insanlar, belirli bir şey yaparlarsa bunun çocukları etkilemeyeceğini ve ne olursa olsun çocukları etkileyeceğini düşünerek hayatta hata yapıyorlar” dedi. ABD Haftalık 27 Mart’ta iHeartRadio Müzik Ödülleri’nde. “Gerçekten kontrolünüzde olan tek şey, bunun çocukları nasıl etkilediği ve neyse ki Megan ve ben harikaydık.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/megan-fox-gown-sports-illustrated-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir