Megan Fox Neden Hayatına “Sıcaklık” Getirdiği İçin MGK’ya Kredi Veriyor?


Makineli Tüfek Kelly tek değil mi megan tilki ile kredi veriyor dönüştürme geçen yıl boyunca hayatı.

10 Nisan’da 35 yaşındaki aktris nişanlısıyla birlikte Los Angeles’ta düzenlenen 2022 Daily Front Row Moda Ödülleri’ne katıldı. Orada Stilist Küratör Ödülü’nü sundu. Maeve ReillyMegan’ın açıkladığı gibi, kişisel stilisti olarak “yapabileceğimi ve mümkün olduğunu düşündüğümün ötesine geçmesine” yardımcı oldu. olarak Jennifer’ın vücudu star, Megan’ın Maeve ile yakında müstakbel kocası MGK sayesinde tanıştırıldığını kaydetti.

Fiji Water’ın sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte kalabalığa, “Maeve, hayatımın uzun bir zamanını geçirdiğim ve zorlu bir kış geçirdiğim bir noktada bana geldi” dedi. “Ve ben ya çiçek açmanın ya da ölmenin zamanının geldiği bir yerdeydim. Ve bu sıcaklığın ve benim açılmamın o çok uzun, yakışıklı, şeytani yaratıkla çok ilgisi vardı. [MGK] Maeve’i hayatıma sokan ve Maeve beni kabuğumdan çıkardı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326767/why-megan-fox-credits-handsome-demonic-creature-machine-gun-kelly-for-bringing-warmth-into-her-life?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın