Megan Fox Mini Elbise Giyerken Makineli Tüfek Kelly İle Elini Tuttu – Hollywood Life


Megan Fox Mini Elbise Giyerken Makineli Tüfek Kelly İle Elini Tuttu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ShotByJuliann/BACKGRID

megan tilki35 yaşındaki son görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekti! Aktris, yakın zamanda nişanlısıyla eğlenceli bir gece geçirmek için dışarı çıktığında siyah büstiyer tarzı kolsuz mini bir elbise ve uyumlu uyluk çizmeler giydi. Makineli Tüfek Kelly, 32, Las Vegas, NV’de. Uzun siyah saçlarını ikiye ayırdı ve ortadan ikiye ayırdı ve göz alıcı görünüme eşlik etmek için koyu kırmızı ruj içeren epik bir makyaj yaptı.

Makineli Tüfek Kelly, Megan Fox
Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox, son Las Vegas gezileri sırasında. (ShotByJuliann/BACKGRID)

MGK da kendine ait şık bir kıyafeti sallamış. Rapçi, Sin City’de yakında müstakbel karısının elini tutarken kırmızı, siyah ve beyaz grafik uzun kollu tişört ve bol kırmızı deri pantolon giydi. Kıyafeti beyaz spor ayakkabılarla eşleştirdi ve sarı saçları yüzünün önüne hafifçe düşerken kolyeler ve yüzüklerle donattı.

Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly
Megan Fox ve Machine Gun Kelly şık kıyafetlerini sergiliyor. (ShotByJuliann/BACKGRID)

En son çıkışlarından önce, Megan ve MGK, gelecekte kaçabilecekleri bir olasılık olduğunu açıkladıklarında manşetlere çıktılar. “Biraz izin vermek istiyorum… dünyanın bunu olduğu gibi görmesine izin ver” dedi. Ekstra yeni filminin galasında bir röportaj sırasında Günaydın. Ayrıca Megan ve Megan’ın da yer aldığı son filmini yazdığını açıkladı. Pete Davidson“onun için.”

“Bana filmdeki gibi bir mesaj gönderdi (‘Günaydın’ ve ‘Günaydın’). Gerçekten anlamadığı ve ona ulaşamadığı bir metin üzerinde spiraller çiziyor ve bana olan da buydu ve bu yüzden, bilirsiniz, o kadar çok şarkı yazdım ve tüm bu diğer çıkışları yaptım. Aşinaydım ve o kadar çok dönüyordum ki, onunla gidecek başka bir yere ihtiyacım vardı. ‘Sadece bir film yazacağım’ dedim.

Gerçek adı Colson Baker olan MGK. ve Megan gelecekteki evliliklerine ve/veya yeni filmlerine odaklanmıyorlar, birlikte çocukları olup olmayacağını düşünüyorlar ve bir kaynağa göre kesinlikle bir bebek planlarında. Çifte yakın bir kaynak, “Megan ve Colson’ın planında yüzde 100 bebek var, bu ilk bir araya geldiklerinden beri açıkça konuştukları bir şey” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/megan-fox-bustier-mini-dress-machine-gun-kelly-outing-pics/

Yorum yapın