Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly’yi Parladı, Şifreli Gönderiyle Söylentileri Böldü


Aktris ve MGK en son 5 Şubat’ta 2023 Grammy Ödülleri’nde müzisyen ilk Grammy adaylığı olan En İyi Rock Albümünü kaybettiğinde birlikte görüldü. Ozzy Osbourne. İki gün sonra Megan, Instagram’da şarkıcıya saygılarını sundu ve şöyle yazdı: “Grammy adaylığı alan sanatçıların çok küçük bir yüzdesinde yer aldığınız için tebrikler. Bu süreci şimdiye kadar görmediğim bir zarafet ve olgunlukla hallettiniz. senden önce ve seninle çok gurur duyuyorum.”

Oyuncu daha sonra bu gönderiyi sildi.

Megan ve MGK, Ocak 2022’de nişanlandı ve 2020’nin ortalarında çıkmaya başladı. İkili polisiye gerilim filminin setinde bir araya geldi. Switchgrass’ta gece yarısı 2020’nin başlarında ve eski çiftin aylar sonra hatırladığı gibi, bunun ilk görüşte aşk olduğunu biliyorlardı.

MGK, Temmuz 2020’deki bir bölümde ortak görünümleri sırasında, “Römorklarımız yan yanaydı, bu yüzden çalıştığım her gün, sadece bir anlık göz teması yakalamak için dışarıda karavan basamaklarımda bekledim,” dedi. Onlara Lala’yı Verin… Randall ile dijital ses dosyası. “Gördüğüm en muhteşem gözlere sahip.”

olarak Jennifer Vücut‘ aktrisinin ifadesiyle, bu duygular karşılıklı olmaktan da öteydi. “Onunla aynı odadayken ona merhaba dediğim ve gözlerinin içine baktığım an,” diye söze girdi Megan. “Onun benim ikiz alev dediğim şey olduğunu hemen anladım.”

Megan, “Aslında aynı ruhun iki yarısıyız sanırım. Bunu ona hemen söyledim. Hemen hissettim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341528/megan-fox-sparks-machine-gun-kelly-breakup-rumors-with-cryptic-post-and-deleted-pics?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir