Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly’nin Billboard Ödülleri Performansını Alkışladı – Hollywood Life


Megan & MGK


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

megan tilki sevgilisine en tatlı mesajı paylaştı Makineli Tüfek Kelly 2022 Billboard Müzik Ödülleri’ndeki performansının ardından. “Bebeğim, böylesine savunmasız ve duygusal bir performans sergilediğin için seninle gurur duyuyorum. Sen sihirlisin” transformatörler 36 yaşındaki aktris, 17 Mayıs Salı günü Instagram’a yazdı. Gönderisinde çiftin ödül töreninde ve Megan’ın Las Vegas’taki 36. doğum günü partisinde görülebilen enstantane fotoğrafları vardı. BURADA. Ayrıca şaka yollu bir şekilde Sin City’yi “cehennemin en içteki halkasının benim versiyonum” olarak adlandırdı, “doğum günüm için vahşi doğaya gidiyorum. Bir hafta boyunca kimse benimle konuşmadı.”

megan tilki
(Fotoğraf: Instagram/MeganFox)

32 yaşındaki MGK, 15 Mayıs’ta BBMA’larda ‘Twin Flame’i seslendirdi ve yorumlarıyla hayranlarını şok etti. İlk olarak, rapçi şarkıyı onun için yazdığını açıklarken Megan’dan “karısı” olarak bahsetti. Ayrıca kendisinin ve Megan’ın “doğmamış çocuğuna” da seslendi. Güçlü çift Ocak ayından beri nişanlı, ancak resmi olarak bir düğün veya hamilelik ilan etmediler, bu yüzden sözleri hayranların kafasını gerçekten karıştırdı.

Makineli Tüfek Kelly
Machine Gun Kelly, 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde sahne alıyor (Fotoğraf: Shutterstock)

bu Switchgrass’ta gece yarısı BBMA’nın kırmızı halısında birlikte rol alan yıldızlar, MGM Grand Garden Arena’da şık siyah kıyafetler içinde yürüdüler. Megan süper düşük dekolteli siyah bir elbise giyerken, MGK altında gümüş çivili siyah bir gömlek olan siyah kısa bir takım elbise ceketi giydi. Saatler sonra, Megan’ın doğum gününü Tao’da birlikte kutladılar. Diddy. Megan doğum günü partisine payetli mini bir elbise ve bir taç giyerken, MGK göz kamaştırıcı yakalı siyah bir balıkçı yaka giydi.

Çiftin evli ve/veya hamile olup olmadığı hala belirsizliğini koruyor. Ancak, bir iç kaynak ÖZEL HollywoodYaşam Mart ayında Megan ve MGK kesinlikle birlikte bir çocuk sahibi olmak istiyorlar. Kaynak, “Megan ve Colson’ın planında yüzde 100 bebek var, bu ilk bir araya geldiklerinden beri açıkça konuştukları bir şey” dedi. Muhabbet kuşlarının “birlikte çocuk sahibi olmaya mahkum olduklarına inandıklarını, ancak bunun doğal olarak olmasına izin verdiklerini, buna çok fazla odaklanmadıklarını” eklediler.

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly
Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde (Fotoğraf: Shutterstock)

Megan ve MGK’nın önceki ilişkilerinden çocukları var. Megan evliydi. Brian Austin Yeşil48, 2010 ve 2021 arasında ve birlikte üç oğulları oldu: Nuh9, Bodhi8 ve Seyahat5. Bu arada, Machine Gun Kelly’nin 12 yaşında bir kızı var. Casieeski bir kız arkadaşıyla babası olan.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/megan-fox-machine-gun-kelly-billboard-awards-performance-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir