Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly Tartışmasından Sonra ‘Çok Üzgün’: Ayrıntılar – Hollywood Life


megan fox, makineli tüfek kelly


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Hayranlar sonra şok oldu Megan Tilki ile olası ayrılığını ima etti Makineli Tüfek Kelly 12 Şubat Pazar. İkiliye yakın kaynaklar, 36 yaşındaki aktris ile 32 yaşındaki pop-punk şarkıcısının hafta sonu büyük bir tartışmaya girdiğini ve bunun da Megan’ın şok edici Instagram gönderisine yol açtığını ve bunun da hayranlar edindiğini ortaya çıkardı. çiftin ayrılmış olabileceğini düşünüyor.

Bir kaynak açıkladı İnsanlar çiftin “geçmişte sorunları olduğunu” ancak bu sefer “oldukça ciddi” göründüğünü söyledi. Ayrıca, nişanlarının devam edip etmediği hakkında konuşmadıklarını da iddia ettiler. “Megan çok üzgün. Hafta sonu kavga ettiler ve Megan onunla konuşmayacak, ”dedi içeriden biri. “Nişanı resmen iptal etmediler ama Megan yüzüğünü çıkardı.”

Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly Tartışmasından Sonra 'Çok Üzgün': Ayrıntılar – Hollywood Life
İkiliye yakın kaynaklar, Megan’ın bir kavga yüzünden ‘çok üzgün’ olduğunu söyledi. (David Fisher/Shutterstock)

İkiliye yakın bir başka kaynak, “büyük tartışmanın” asıl adı MGK olan MGK’dan önce geldiğini ortaya koydu. Colson Bakersahne aldı spor resimli Cumartesi günü olay, açıkladılar Bu gece eğlence. İçeriden kaynak yineledi Transformatörler Star, kavgadan sonra “çok üzgündü”, ilişkilerinin “hem iyi hem de kötü birçok yoğun duyguyla dolu” olduğunu ve konsere gitmemeye karar verdiğini söylediler. “Başlangıçta etkinliğe MGK ile gelmesi gerekiyordu ve bütün bir kıyafeti planlamıştı, ancak son anda geri adım attı” dediler.

İçeriden ikinci kişi devam etti ve tartışmanın MGK’yı performansı için yanlış bir “zihne” soktuğunu söyledi. “Kendisi değildi ve grubu gösteriyi sırtlarında taşıdı. Alışılmış bir MGK performansı ya da insanların ondan beklediği şey değildi. ‘Bloody Valentine’ performansı sırasında mikrofonu öldü ve mikrofona dokundu ve biri gelip değiştirinceye kadar sinirlenmiş göründü” dediler. “Genellikle bir gösteriden sonra, MGK ve Megan’ın grupla birlikte dışarı çıkması rutin hale geldi, ancak Cumartesi gecesi yalnızdı.”

Megan Pazar günü Instagram hesabından bir dizi solo özçekim ve yanan bir mektubun videosunu paylaştı ve hayranlar ikilinin ilişkisinin bitmiş olabileceği konusunda spekülasyon yaptı. Ayrıca bir şarkı sözünden alıntı yaptı. Beyonce’nin Limonata Başlığa “Pray You Catch Me” yaz. “Sahtekârlığın tadına bakabilirsin, nefesin her yerinde,” diye yazdı. Gönderiden bu yana, görünüşe göre Instagram’ını devre dışı bırakmış.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/megan-fox-machine-gun-kelly-argument-details/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir