Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly ile Etkinliğe Kesin Bakış


Bu ikiz alevler kıvılcımlarını geri almış görünüyor.

Üç ay sonra Megan Tilki Ve Makineli Tüfek Kelly İlk olarak ayrılık söylentilerini ateşledi, ikili 2023’ün lansmanına katıldı. Sports Illustrated’ın Mayosu 18 Mayıs tarihli sayı.

New York City’deki Hard Rock Hotel’deki etkinlik için, Ölene kadar biri olarak görev yapan aktris SI Mayo‘in 2023 Kapak Modelleri—dekolteli tam boy siyah elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. MGK’ya gelince, siyah çizmelerle eşleştirilmiş beyaz ince çizgili bir takım giymişti.

Ocak 2022’de nişanlanan ikili, kırmızı halıda birlikte fotoğraf çektirmek için poz vermese de, “Bloody Valentine” müzisyeninin “Kanlı Sevgililer Günü”nü anlatırken halının üzerinde sohbet ederken fotoğrafları çekildi. Bu gece eğlence Megan “ateşli” görünüyordu.

Halka açık görünümleri, ikisinin ayrıldığına dair söylentilerin ilk ortaya çıkmasından sadece aylar sonra geldi. Ancak spekülasyona rağmen, Transformatörler yıldız ve rock’çı, Hawaii’deki bir kaçamak sırasında PDA’da görülen ikisi ile Nisan ayına kadar sağlam zemine geri dönmüş gibiydi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374891/megan-fox-rocks-sheer-look-at-lessigreatersports-illustratedlessigreater-event-with-machine-gun-kelly?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir