Megan Fox & Makineli Tüfek Kelly İkiz Pembe Prömiyerde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Megan Fox Makineli Tüfek Kelly


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock

megan tilki ve Makineli Tüfek Kelly (gerçek ad Colson Baker) sadece dikkat çekmeyi bırakamıyorum! Nişanlı çift yeni filmlerinin galasına başkanlık etti Günaydın 12 Mayıs’ta West Hollywood’daki London Hotel’de muhteşem, eşleşen moda. 35 yaşındaki Megan, uyluk hizasında yırtmaçlı, dudak uçuklatan pembe ışıltılı bir elbise giydi. Beyaz manikürü, mükemmel makyajı ve uzun saçları eski Hollywood ihtişamını mükemmel bir şekilde tamamlarken, platform açık parmaklı topuklu ayakkabılar ve muhteşem küpelerle görünümü tamamladı.

Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly Batı Hollywood'da
Megan Fox ve Machine Gun Kelly, ‘Good Mourning’ filmlerinin galası için 12 Mayıs 2022’de Batı Hollywood’daki The London Hotel’e geliyorlar. (CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock)

32 yaşındaki MGK, ikiz alevinin enerjisini ve görünümünü gül desenli, sıcak pembe ipek bir takım elbise ve iki tonlu siyah beyaz ayakkabılarla eşleştirdi. Şarkıcı, bu vesileyle saçlarını da pembeye boyadı. bu Kötü şeyler şarkıcı ve onun transformatörler yıldız nişanlısı da yardımcı yazar ve yönetmeni memnuniyetle karşıladı Güneş Modu ve ortak yıldızlar Jenna Boyd, Boo Johnson, GaTa ve Zach Villası Fotoğraflar için halının üzerine

Günaydın MGK’nın canlandırdığı London Clash adlı bir film yıldızının, hayatının aşkından ayrılmış gibi görünen bir mesaj almasıyla dünyası alt üst olan bir film yıldızının hikayesini anlatıyor. Ne yazık ki, Londra’nın o gün için planlanmış büyük, ya da böyle bir kariyer toplantısı olduğu için kötü bir zamanda geliyor. Tabii ki, Londra nihayetinde hangisinin daha önemli olduğuna karar vermek zorunda kalacak – gerçek aşk mı yoksa bir filmde yıldız yapan bir rol. 20 Mayıs’ta sinemalarda ve istek üzerine vizyona girecek olan filmde Megan başrolde.

Megan Fox, Londra Oteli'nde
Megan Fox, 12 Mayıs 2022’de The London Hotel’de kırmızı halıda. (CAROLINE BREHMAN/EPA-EFE/Shutterstock)

Bağımsız gerilim filmi setinde tanışan çiftin birlikte film çekmeye devam etmesi uygun. Şalt Ocağında Gece Yarısı Ocak ayından beri nişanlılar ve o zamandan beri Hollywood’un her yerinde kırmızı halıları aydınlatıyorlar, kasık kapma, kan içme, dil öpüşme ve garip bir şekilde aşağılama olayları manşetlere çıkıyor. Megan daha önce evliydi. Brian Austin Yeşilve üç çocukları var, Nuh9 gövde8 ve Seyahat, 5, birlikte. MGK’nın eski sevgilisi Casie adında 12 yaşında bir kızı var. Emma Cannon.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/megan-fox-machine-gun-kelly-twin-pink-premiere-photos/

Yorum yapın