Megan Fox, Adamın MGK’ya Yumruk Atmaya Girişiminin Ardından Arbedenin Ortasında Kaldı


Londra’daki göletin karşısındaki randevulardan eve daha yakın film gecelerine, Calabasas Erewhon’dan atıştırmalıklarla tamamlanan çift, bu yılın başlarında çıkan ayrılık söylentilerine rağmen güçlü olduklarını kanıtlıyor.

Şubat ayında, ikiz alevlerinin sönüyor olabileceği spekülasyonları, Megan’ın şarkı sözlerini kullanmasının ardından başladı. Beyoncé‘in 2016 Limonata hiti “Pray You Catch Me” ve sosyal medya hesabını tamamen silmeden önce bir Instagram gönderisinde “sahtekârlıktan” söz etti. Bu, kullanıcıların MGK’nın grup üyesini aldatmış olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Sophie Lloyd– gitarist ve Megan’ın her ikisinin de reddettiği bir iddia.

Aslında, söylentiler arasında Genç Bir Drama Kraliçesi İtirafları şap, rekoru düzeltmek için sosyal medyaya geri döndü.

19 Şubat tarihli bir gönderide “Bu ilişkide hiçbir üçüncü taraf referansı yok” diye yazdı. “Seni ChatGPT tarafından çok daha doğru bir şekilde yazılmış olacak rastgele asılsız haberler yayınlamaktan alıkoymaktan nefret etsem de, bu hikayenin ölmesine izin vermeli ve tüm bu masum insanları şimdi rahat bırakmalısın.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380915/megan-fox-caught-in-middle-of-scuffle-after-man-attempts-to-punch-machine-gun-kelly?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir