Megan Danielle kimdir? ‘American Idol’ İkincisini Tanıyın – Hollywood Life


Megan Danielle


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Megan oldu amerikan idolü 21. sezon ikincisi.
  • Megan daha önce Ses.
  • Megan, Gürcistan’dan.

Megan Danielle Hıristiyan müziğinde bir sonraki büyük şey olacak. bu amerikan idolü 21. sezon yarışmacısı birlikte ilk 2’ye girdi Ben Tongi. Finalde orijinal şarkısı “Dream Girl”ü seslendirdi. Ülke çapında yapılan oylamanın ardından, Iam’ın 21. sezonun galibi olarak açıklanmasıyla Megan ikinci oldu.

Peki, Megan Danielle kimdir? Onun geçmişinden Ses onun geçmişine göre, işte Megan hakkında bilmeniz gerekenler.

1. Megan Hristiyan bir şarkıcıdır.

Onun için amerikan idolü seçmelerde, Megan Hıristiyan müzik şarkıcısını seslendirdi Lauren Daigle’ın “Diyorsun.” Lauren, seçmeleri sırasında Megan’ı gerçekten şaşırttı ve onunla performans sergiledi. Megan, tanıtım videosunda daha önce barlarda performans sergileyen bir grupta olduğunu açıkladı. Barlarda performans sergilemek aslında yapmak istediği şey değildi, bu yüzden büyükbabasının yönlendirmesiyle Hristiyan müziğine geçmeye karar verdi.

HollywoodYaşamı Finalden önce Megan’la ÖZEL bir şekilde konuştu ve Megan’a olan inancı konusunda açık olmanın harika bir deneyim olduğunu itiraf etti. amerikan idolü. “Hıristiyanlığımı bildiğinizi gösterebilmek için İdolve Hıristiyan bir sanatçı olmak istemem gerçeği, bazen sadece dünyanın bugünkü durumundan dolayı gerçekten zor olabiliyor. Tanrı beni bu yüzden ne kadar güçlü olduğumu bildiği için buraya koymuş gibi hissediyorum. Benim için çok şey ifade ediyor ve bunu herhangi bir platformda paylaşabildiğim için her zaman kutsanmış olacağım” dedi. HollywoodYaşamı.

2. Megan daha önce yarışmıştı Ses.

Megan, 18. sezonda bir yarışmacıydı. Ses. açıktı Kelly Clarkson’ın takım. Elenmeden önce ilk 9’a girdi. Megan ayrıca en iyi 20 yarışmacı arkadaşıyla aynı sezonda yarıştı. Michael Williams.

3. Megan, Gürcistan’dan.

Megan, Georgia, Douglasville’den geliyor. Önce amerikan idolüMegan, annesiyle birlikte Landmark Country Buffet’te garson olarak çalıştı.

Megan Danielle
Megan Danielle ilk 20’ye girdikten sonra performans sergiliyor. (ABC)

4. Megan, babasının gitmesinden kendini sorumlu tuttu.

En iyi 20 performansının öncesinde Megan, 7 yaşındayken ailesinin ayrıldığını açıkladı. “Kardeşlerim ve ben aslında babamın evden çıkışını izledik” dedi. “Babamın gitmesi için kendimi çok fazla suçladım. İyi bir evlat, hatta iyi bir kız kardeş değilmişim gibi kendimi değersiz hissettirdi.” Megan, kendisine inanmanın “hayat boyu süren bir mücadele” olduğunu kabul etti.

5. Megan’ın büyükbabası onun için bir ilham kaynağıydı.

Megan’ın büyükbabası, Chuck, yaklaşık bir yıl önce vefat etti. Şarkıcı, dedesinin “hayatımdaki en önemli kişi” ve “en büyük hayranlarımdan biri” olduğunu söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-megan-danielle-american-idol-5080646/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir