Meg Ryan 13 Yıl Sonra İlk Rom-Com’u İçin Geri Dönüyor


Bu haberle uykusuz kalabilirsiniz: Meg Ryan rom-com dünyasına geri dönüyor.

60 yaşındaki Meg, yaklaşmakta olan romantik komediyi yönetecek ve oynayacak Sonra Ne Olurbaşrolde oynadığı The gizli dosyalar aktör David Duchonvypaylaştı Instagram 3 Mayıs’ta

Film esas alınacak Steven Dietz Oyna Kayan yıldızSteven’ın senaryoyu Meg ve romancı ile birlikte yazdığı Kirk Lynnbuna göre Çeşitlilik.

Peki tam olarak ne oluyor…sonra? Film, uzun zaman önce bir ilişki içinde olan Willa (Ryan) ve Bill (Duchovny) adlı iki karakteri takip edecek. Şansın (ve rom-com dünyasının) sahip olacağı gibi, ikisi dağılmalarından on yıllar sonra bir havaalanında kar yağdıktan sonra tekrar bir araya gelirler. Willa ve Bill daha sonra geçmişlerini yeniden ziyaret etmeye başlarlar – elbette tereddütle.

Buna göre Çeşitlilikfilmin resmi giriş satırında şöyle yazıyor: “Ya karlı bir gece geç saatlerde, uzun zaman öncesinden biriyle yüz yüze gelseniz? Bir zamanlar sırlarınızı tutan biri, çünkü bir zamanlar, uzun zaman önce, o kişi kalbinizi tuttu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329581/meg-ryan-is-returning-for-her-first-rom-com-in-13-years?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın