Meaghan Markle’ın Kıyafetleri Kate Middleton, Kraliçe Elizabeth’i Nasıl Onurlandırdı?


Kate Middleton ve Meghan Markle geç kalanlara ince bir haraç ödüyorlar kraliçe ikinci Elizabeth.

Kraliçe’nin 19 Eylül’deki cenazesi için (ayini buradan izleyebilirsiniz), Galler Prensesi ve Sussex Düşesi, kendilerine merhum hükümdar tarafından hediye edilen mücevherler taktı. Kate inci damla küpeler ve dört sıralı inci ve pırlanta gerdanlık taktı, sonuncusunu yıllar boyunca pek çok kez taktı.

Kate, paha biçilmez kolyeyi ilk olarak 2017’de Kraliçe ve Prens Philip70. yıl dönümü kutlamaları, daha sonra Prens Philip’in 2021’deki cenaze töreni için bağışlandı.

Gerdanlıktaki incilerin 1970’lerde Japon hükümeti tarafından Kraliçe’ye hediye edildiği bildirildi. Rahmetli hükümdar, başbakan da dahil olmak üzere hayatı boyunca kolyeyi birkaç kez taktı. Margaret Thatcher1995’teki 70. doğum günü partisi.

Küpelere gelince, bunlar Bahreynli Hakim Kraliçe Elizabeth’e bir düğün hediyesiydi. Özellikle, Prenses Diana ayrıca hem kolyeyi hem de küpeyi Hollanda’ya yapılan bir devlet ziyareti de dahil olmak üzere birçok eyalet etkinliğinde giydi’ Kraliçe Beatrix 1982’de.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346822/how-kate-middleton-and-meaghan-markle-s-outfits-paid-tribute-to-queen-elizabeth-ii?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir