MDLLA: Josh Flagg’in Ex ile Son Derece Rahatsız Buluşmasını Görün


söylemek güvenli Josh Flagg Ve bobby boyd vardır Olumsuz eski sevgililerin en dostu.

bu Milyon Dolarlık Liste Los Angeles star ve görüşmediği kocası, bir zamanlar E’de paylaştıkları evden taşındıklarından beri ilk kez yüz yüze geliyorlar! Haberler’in Bravo dizisinin 2 Şubat’taki bölümüne özel gizlice göz atışı ve toplantı beklediğiniz kadar rahatsız edici.

Devam eden boşanmalarının ortasında, emlakçılar daha önce birlikte listeledikleri bir mülk nedeniyle yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

Josh’un önizlemede açıkladığı gibi, “Boşanma hala kesinleşmedi ve Bobby’yi ondan ayrıldığımdan beri yalnızca iki kez gördüm: bir kez avukatın ofisinde, ki bu eğlenceli değildi ve ikinci kez, evime gitmek zorunda kaldığımda. ve mal varlığımı bölüşün. Bobby ile açık bir toplantı yapmak ister miyim? Hayır, ama satıcı ikimizin de orada olmamızı istiyor, bu yüzden görev bizi çağırıyor.”

Buz gibi merhabalaşmaların ardından “terleyen” Bobby, serinlemek için sıcaklık kontrollü şarap odasına girer. Josh alaycı bir şekilde, “Bu garip değil,” diye çatırdıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363586/lessigreatermdllalessigreater:-see-josh-flagg-s-extremely-uncomfortable-reunion-with-ex-husband-bobby-boyd?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir