Maya Lopez Onsuz Yaşayamayacağı Günlük Eşyaları Paylaşıyor


Bu fiyatlarla seçtiklerini beğeneceğinizi düşündüğümüz için Maya Lopez ile röportaj yaptık. Lopez vs Lopez NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Maya Lopez tabağında çok şey var.

Oyuncu, yapımcı ve yıldız Lopez vs Lopez şu anda ortak yaratıcısı ve babasıyla birlikte çalışıyor, George Lopez, önümüzdeki yılın başlarında yayınlanması planlanan katmanlı komedi dizisinin ikinci sezonunda. Dizi, Maya ve George’un kurgusal yorumlarını ve yıllarca temassız kaldıktan sonra iyileşen ilişkilerini araştırıyor. Bu nedenle Maya, ister kariyeri, kimliği, babasıyla ilişkisi hakkında konuşsun ister hayatından bazı parçaları TikTok’ta paylaşsın, her zaman gerçekleri koruyor. Viral videoları büyük ölçüde ilham kaynağı oldu Lopez vs LopezNihayet!

Şimdi, Maya burada E! onsuz yaşayamayacağı bazı şeyleri paylaşmak için. “Hayallerimin Brezilya tatili gibi kokan” bir vücut kreminden en sevdiği mat rujuna, Maya’nın olmazsa olmazları hayal kırıklığına uğratmaz.

Maya, alışveriş alışkanlıklarına gelince, annesinin “beni müzayedelere bağladı ve şimdi odada gerçek bir fil var! Fil şeklinde bir yemek masası. Bu türünün tek örneği” diyor. sohbet parçası orijinal fiyatının çok altında. Benim tarzım, tatlım!”

Eşsiz müzayede ürünlerinin yanı sıra Maya’nın Sephora, Amazon ve daha fazlasından tonlarca favorisi var. En sevdiği fırsatlardan ve bulduklarından daha fazla alışveriş yapmak istiyorsanız, her gün kullandığı ürünleri okumaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375823/mayan-lopez-shares-the-items-she-can-t-live-without-from-dreamy-body-creams-to-reusable-grocery-bags?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir