Maya Henry Shades Eski Nişanlısı Liam Payne Bölündükten Sonra TikTok Videosunda – Hollywood Life


Liam Payne, Maya Henry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nils Jorgensen/Shutterstock

Maya Henry görünüşe göre eski sevgilisine biraz gölge düşürüyor-nişanlı Liam Payne son bir TikTok’ta! Birkaç gün önce One Direction şarkıcısından ayrılan model, görünüşte eski sevgilisini bir video destekli içerik oluşturucu ile gölgeliyordu. Bryce Salonu.

Hızlı bir tazeleme için: 31 Mayıs tweetiGeçen yaz profesyonel boksa başlayan Bryce, Liam’la ringe çıkmayı umuyordu, “F-k, Liam Payne ile dövüşmek için buradayım.” Tweet’i neyin tetiklediğini detaylandırmadı, ancak Liam’ın bir bölümünde dövüşmekle ilgilendiğini söylemesinden sonra geldi. Logan Paul ile dürtüsel.

Tweet’ten kısa bir süre sonra Maya, bir video YouTuber’ın viral bir ses parçasıyla dudak senkronizasyonu yaptığı tana mongeau. Geçen yaz Bryce’ın ilk boks maçından önce çekilen kayıtta Tana, kendisinin “Team Bryce” olduğunu ve arkadaşının kazanmasını istediğini ilan etti.

Maya’nın daha sonra dudaklarını senkronize ettiği pistte Tana, “Bu benim etim değil ama, bilirsiniz, biz Bryce Takımıyız,” dedi. “Paparazzi Bryce Takımı bile – Tanrı aşkına!”

@mayahenry

Tanrı’da🙅🏻‍♀️

♬ orijinal ses – esintili

Maya’nın Tana’nın Bryce hakkındaki sözleriyle dudak senkronizasyonu, yorumlar bölümünde kesinlikle bazı kaşları kaldırdı, birçok kullanıcı onun sözde gölgesi için onun etrafında toplandı. Bir kullanıcı “Kraliçe olmanız gerektiği gibi SHADEE” yazarken bir başkası “MAYA OMG BU İKONİKTİR” diye ekledi.

Bryce daha sonra videoyu paylaştı onun Twitter’ınayazı, “Yani bu şimdi savaşmamız gerektiği anlamına mı geliyor? @LiamPayne.”

Liam Payne, Maya Henry
Liam Payne ve Maya Henry (Nils Jorgensen/Shutterstock).

Liam’ın temsilcisi ortaya çıktı İNSANLAR 23 Mayıs’ta çiftin ayrıldığını söyledi. Maya, sosyal medyadan şarkıcının başka bir kadınla paylaştığı bir hayran fotoğrafına tepki göstererek, “Bütün hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın başka bir kadına sarılı bu resimlerini göndermeyi bırakın. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Şimdilik yeterli.”

Haber kaynağı, Liam ve Maya’nın “bir aydan fazla bir süre önce ayrıldığını” iddia ediyor, ancak bugün erken saatlerde Maya hala Liam’ı “nişanlısı” olarak adlandırıyordu. HollywoodYaşam Kendi yorumumuz için Liam’ın temsilcisine ulaştık, ancak henüz bir yanıt almadık.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/maya-henry-shades-liam-payne-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel