Maya Henry kimdir? Liam Payne’in Eski Sevgilisi Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Liam Payne, Maya Henry


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Maya Henry bir zamanlar yüksek profilli modelleme konserleriyle biliniyordu, ancak şimdi ilişkisi ve ardından onunla ayrılmasıyla daha iyi tanınıyor olabilir. Tek yön şap Liam Payne. Aşklarını yeniden alevlendirdikten sadece bir yıl sonra, şarkıcının temsilcisi 23 Mayıs 2022’de Maya ile ilişkilerini sonlandırdığını doğruladı.

Liam Payne, Maya Henry
Yukarıdaki fotoğrafta Maya Henry’nin 27 Ağustos 2020’de Londra’da yemek yedikleri sırada çekilmiş parmağında bir elmas yüzük görebilirsiniz. (MEGA)

Haber, Maya’nın sosyal medyada eski One Direction şarkıcısının başka bir kadınla paylaştığı bir hayran fotoğrafına tepki göstermesinden birkaç saat sonra geldi: “Tüm hayranları çok seviyorum ama lütfen bana nişanlımın bu resimlerini göndermeyi bırakın. başka bir kadına sarıldı. Bu ben değilim ve bunu görmeden olduğunu bilmek yeterince zor. Şimdilik yeterli.” Liam’ın eski nişanlısı Maya hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıda keşfettiğimiz bilgilere göz atın!

1. Maya ünlü dergiler ve podyumlar için modellik yapmıştır. Maya, Elite Model Management tarafından temsil edilmektedir ve Dolce Gabbana ve George Hobeika’nın Paris Moda Haftası gösterisi. Ayrıca, aşağıdaki gibi yayınlar için bir dizi dergi kapağına da çıktı. Elle Romanya, Harper’s Bazaar Vietnam ve Grazia İtalya.

Maya Henry
Neyin geleceğine bir göz atın? Maya Henry, Ocak 2020’de Georges Hobeika podyumunda yapımı yaklaşık 300 saat süren gelinlikle göz kamaştırıyor. (SplashNews)

2. Liam, Maya ile ilişkisini Eylül 2019’da halka açıkladı. Liam, şarkıcıdan ayrıldığını açıkladıktan bir yıldan biraz fazla bir süre sonra, sevgi dolu bir Instagram mesajında ​​genç modelle çıktığını doğruladı. Cheryl Ann Tweedy’nin fotoğrafı.. Liam ve eski sevgilisi bir oğlu paylaşıyor. Dayanmak2017 Mart doğumlu olan.

3. Maya, San Antonio, Teksas’ta tanınmış bir Meksikalı-Amerikalı aileden geliyor. Saygın bir yaralanma avukatının kızı. Thomas J. Henryve ailelerinin hayatları adlı bir YouTube gerçeklik dizisinde bile yer aldı. Los Henrys ile hangi. Ancak, (73.000’den fazla abonesi olan) kanaldaki videolar o zamandan beri kaldırılmış gibi görünüyor.

4. Nick Jonas ve Pitbull, Maya’nın Quinceañera’sında sahne aldı. Ünlü bir avukatın kızı olan Maya, 15. doğum günü kutlamasında en iyi eğlenceyi karşılayabilirdi. Quinceañera, 6 milyon dolara mal oldu. Dallas Sabah Haberleri. Maya’nın kardeşi, Thomas Henry Jr.18 yaşına geldiğinde 4 milyon dolarlık doğum günü partisiyle şımartıldı!

Maya Henry
Maya Henry, Lil Nas X’in “Old Town Road” müzik videosunda. (VEVO’nun izniyle)

5. Birkaç ünlü müzik videosunda kamera hücresi yaptı. Maya, “Old Town Road”un müzik videosunda barmen olarak göründü. Lil Nas X — bir Teksaslı arkadaş — Mayıs 2019’da yayınlandı. Ayrıca bir kamera hücresi yaptı. Joe Jonas ve DNCE’ler “Kissing Strangers” için 2016 müzik videosu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-maya-henry-model-4178035/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir