Maya Henry Görünüşe Göre Ex Liam Payne’i “Team Bryce” İle Gölgelendirdi TikTok


Liam Payne “For You” şarkısını söylemiş olabilir, ama Maya Henry Sizin İçin sayfasında daha da fazla gürültü yapıyor.

Liam ve başka bir kadının bir fotoğrafı hakkında konuştuktan 10 gün sonra, model, içerik oluşturucuyu destekleyen bir TikTok videosuyla eski nişanlısını biraz gölgede bıraktı. Bryce Salonu.

Sizi yakalamak için: Bir 31 Mayıs tweetiBryce — ilk boks maçına Haziran 2021’de YouTuber’a karşı çıktı Austin McBroom– Liam’la ringe atlamaya açık olduğunu paylaşarak, “F–k, Liam Payne ile dövüşmek için buradayım.” Yorumunu neyin tetiklediğini açıklamamasına rağmen, tweet, One Direction mezununun bir bölüm sırasında kavga etmekle ilgilendiğini söylemesinin ardından geldi. Logan Paul ile dürtüsel.

Bryce’ın tweet’inden kısa bir süre sonra Maya, bir video YouTuber’ın viral bir ses parçasıyla dudak senkronizasyonu yaptığı tana mongeau. Geçen yaz Bryce’ın ilk boks maçından önce çekilen kayıtta Tana, kendisinin “Team Bryce” olduğunu ve arkadaşının kazanmasını istediğini ilan etti.

Tana pistte, “Bu benim etim değil ama, bilirsiniz, biz Bryce Takımıyız,” dedi. “Paparazzi Bryce Takımı bile – Tanrı aşkına!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333269/maya-henry-seemingly-shades-ex-liam-payne-with-team-bryce-tiktok?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel