Max Ostler kimdir? Yetenekli ‘AGT’ 17. Sezon Dansçısı Hakkında – Hollywood Life


Max Ostler


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

bu Amerika’nın yeteneği var 17. sezon seçmeleri devam ediyor ve Max Ostler üçüncü tur seçmelerde dans becerileriyle jüriyi büyüleyecek. 18 yaşındaki oyuncu, yargıçları etkilemek için uzun bir yol kat etti.

Peki, Max Ostler kimdir? 17. sezon devam ederken gözünüzü dört açmanız gereken bir oyuncu. HollywoodYaşam dansçı hakkında bilinmesi gereken 5 önemli şeyi bir araya getirdi.

Max Ostler
Max Ostler, ‘America’s Got Talent’ programında performans sergiliyor. (NBC)

1. Max seçmelere katılacak AGT.

Max seçmelere katılacak Amerika’nın yeteneği var 14 Haziran bölümünde. Onun seçmeler yayınlandı şovun yayınlanmasından önce. İnanılmaz performansı ayakta alkışlandı Sofya Vergara. Kesinlikle onun oyu var!

2. Max Avustralyalıdır.

Max, Avustralya’dan bir dansçı. Yeni Güney Galler’den, özellikle Penrith’ten geliyor. 2018’de Avustralya Dans Festivali’nde sahne aldığında Dream Dance Company’nin bir üyesiydi.

3. Max, çocukluğundan beri dans ediyor.

Max bir röportajda sadece 10 yaşından beri dans ettiğini ve bundan bir kariyer yapmayı umduğunu açıkladı. Max, “Çeşitli farklı stilleri keşfetmekten heyecan duyuyorum, belki de alışkın olmadığım veya geliştirmeye ihtiyaç duyduğum tarzlar, harika dans profesyonellerinden öğrenmek için harika bir yer” dedi. Batı Hafta Sonu.

4. Max sosyal medyada.

Max Instagram ve TikTok’ta. onun önünde AGT seçmelere, Max’in 7.000’den fazla Instagram takipçisi var. Sık sık dans becerilerini gösteren videolar yayınlar.

Max Ostler
Max Ostler, ‘America’s Got Talent’in 14 Haziran’daki bölümünde. (NBC)

5. Max ‘kendini ifade etmek’ için dans eder.

Dans etmeyi seviyorum çünkü çok yaratıcı ve özgür, vücudumu, esnekliğimi ve sınırlarımı başkalarına kendimi ifade edebileceğim şekilde keşfetmeme izin veriyor. Batı Haftasonu röportaj yapmak. O zamanlar tam zamanlı bir dansçı olmayı ve dünyayı dolaşmayı umuyordu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-max-ostler-agt-season-17-4766385/

Yorum yapın

SMM Panel