Mavi Kıyafetli Regal – Hollywood Life


kraliçe ikinci Elizabeth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Shutterstock

kraliçe ikinci Elizabeth96, 2 Haziran’daki Platinum Jübile’sine başkanlık etti ve bu gerçekten baş döndürücü bir olaydı. Resmi doğum günü geçit töreni olan Trooping the Colour ile, Platinum Jübile kutlamalarına paralel olarak Haziran ayının geleneksel ikinci Cumartesi gününden koparak her şeyi başlattı. İngiliz hükümdarı uçuk mavi bir palto elbise, uyumlu bir şapka ve inciler giyerken neşe saçtı. Yanında dururken parlak bir şekilde gülümsedi Prens Edward, Kent DüküBuckingham Sarayı’ndaki balkonda.

kraliçe ikinci Elizabeth
Kraliçe II. Elizabeth, Renk Birliği sırasında Buckingham Sarayı balkonunda. (Tim Rooke/Shutterstock)

O, 6 Şubat’ta kutladığı halkına 70 yıllık hizmetini kutlayan ilk İngiliz hükümdarı. şenlikler başladı, Kraliçe’nin Trooping the Colour’da giydiği aynı soluk mavi kıyafetle resmi bir Platin Jübile portresi yayınlandı.

Renk Birliğinde, kraliyet ailesinin çalışan üyeleri onun kutlamasına yardım etti. Kate Middleton üç çocuğu ve kayınvalidesi ile bir arabaya binerken bembeyaz bir kıyafet içinde çarpıcı görünüyordu Camilla Parker-Bowles. Prens George8, Prenses Charlotte7 ve Prens Louis, 4, en geç Trooping the Colour’da arabalarını piyasaya sürdüler. Prenses Charlotte, büyük büyükannesinin kıyafetine benzeyen bebek mavisi bir elbise içinde çok sevimli görünüyordu.

Geçit töreni kraliyet ailesinin çalışan üyeleri için olduğundan, bir an için bir şey göremedik. Prens Harry, Meghan Markleve onların iki çocuğu, arşiv3 ve lilibet, 11 ay, henüz. Trooping the Color geçit töreni, İngiliz kraliyet ailesinin Buckingham Sarayı’ndaki balkonda toplanmasına yol açacak ve burada sadece çalışan kraliyet ailesi üyeleri de yer alacak. Bu, Harry, Meghan, Archie, Lilibet veya Prens Andrewgeç hüküm giymiş seks suçlusu ile bağlantı kurduktan sonra herhangi bir kraliyet ilişkisinden sıyrılan Jeffrey Epstein.

Bu yılki kutlama kayda değer çünkü Kraliçe II. Elizabeth, sevgiyle “Lili” olarak bilinen yeni torunuyla ilk kez tanışacak. Balkonun kalkmasına rağmen, Harry, Meghan ve çocukları kilise ayinlerine davet edildi. Kutlamalar arasında ayrıca Prens Charles’ın 1981’deki lüks düğününün ünlü yeri olan St. Paul Katedrali’nde bir teşekkür töreni de yer alıyor. Prenses Diana.

kraliçe ikinci Elizabeth
Kraliçe II. Elizabeth, Kent Dükü Prens Edward ile birlikte. (Tim Rooke/Shutterstock)

Festival, saray konserinde canlı “Platinum Parti” ile devam edecek. Adam Lambert, Diana Rossve Andrea Bocelli, diğerleri arasında, büyük kalabalıklar çekti. 4 Haziran’da Royal Festival Hall’da Kraliyet Filarmoni Orkestrası’nın ışıltılı bir performansı gerçekleşecek. Platinum Jübile kutlaması, 5 Haziran’da öğle yemeği için sokak jübile partileri ve dünyanın en unutulmaz anlarını gösteren 4 perdelik bir yarışma ile sona erecek. Kraliçe’nin 70 yıllık hükümdarı. Çok yaşa kraliçe!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/queen-elizabeth-trooping-the-colour-parade-2022-outfit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel