Mauricio Umansky ve Geçmiş Evliliği Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Kyle Richards Mauricio Umansky


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Emlak ve ev geliştirme gösteri alanı yanıyor! Sadece bir gün sonra Tarek El Musa ve Heather Rae Genç yaklaşan HGTV şovunu duyurdu Dönen El Moussas, Kyle Richards‘ kocası açıkladı. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları yıldızın kocası, Mauricio Umansky51, kendi emlak şovunu açtı Netflix aradı Beverly Hills’i satın almakbaşına İnsanlar. Dizi, Mauricio ve emlak işi The Agency’yi takip ediyor. Hangi Mauricio’nun kızlarını da çalıştırıyor Farrah Brittney ve Alexia Umansky Los Angeles’ta lüks evler satmaya çalıştıkları için.

53 yaşındaki Mauricio ve Kyle, yıllar boyunca gerçeklik televizyon kameralarının testinden geçtiler; bu, ne yazık ki birçok çiftin elde edemediği büyük bir başarı. Çift 1996’da koridordan aşağı yürüdü ve o zamandan beri üç çocuğu karşıladı. Kyle’ın önceki evliliğinden de bir kızı vardı. Guraish Aldjufrie. Kyle’ın evlilikleri hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Guraish Aldjufrie

Kyle Richards'ın ilk kocası
Kyle Richards ve Guraish Aldjufrie’nin evliliği sadece birkaç yıl sürdü (Fotoğraf: WP#TKD/ZOJ/MONEY$HOT/WENN.wom/Newscom/The Mega Agency)

Kyle ve Guraish, ilk kez Kyle’ın 18 ve Guraish’in 23 yaşında olduğu bir Tina Turner konserinde tanıştılar. Heather McDonald ile Sulu Kepçe 2017’de podcast, başına Bravo. “Yalan söyledim ve 19 yaşında olduğumu, tellerim olduğunu ve tellerimi sakladığımı söyledim. Sonra korktum, bu yüzden arkadaşımı benimle getirdim ve sonra bir grup insan gibiydi ve o gruptaydı ve arkadaş olduk” diye hatırlıyor. “İyi İngilizce konuşuyor ama ilk tanıştığımızda bilmiyordu. O Endonezyalı, yani Endonezyalı, Arap ve Hollandalı. İngilizcesiyle bana çıkma teklif etmek için cesaretini toplaması gerektiğinde burada uzun süre yaşamamıştı.

Onu zengin Guraish’e neyin çektiğini açıklayarak, “Eh, utangaç ve sevimliydi ve onun böyle olması hoşuma gitti – ve tatlı ve çok beyefendi. Aslında, evlendiğimde insanlar ‘Ah, o bir prensle evlendi’ dediler. Söylenti buydu. O bir prens değildi, ama çok çekingen ve tatlı olduğu için öyle davrandı.” Çift 1988’de düğümü bağladı ve o yıl ilk ve tek çocukları Farrah’ı karşıladı.

Ancak, birkaç yıl sonra ayrıldılar, Kyle bunu genç yaşına bağladı. “Sonunda yapamadım ve ayrıldım ve çok uzun süre kendimi çok suçlu hissettim” dedi. Ancak, Kyle ve Guraish hala arkadaş canlısıdır ve ikinci kocasıyla arkadaş olduklarını bile söyledi.

Farrah ayrıca 2016 röportajında ​​​​ebeveynleri arasında kötü kan olmadığını doğruladı. “Evlendiklerinde süper, süper gençtiler. Her zaman son derece yakın, son derece iyi arkadaşlar olarak kaldılar. Annem ve Mauricio ile çok ama çok yakınlar, sanki onlar harika, harika, harika arkadaşlar. Her zaman iki babam olduğunu söylerim; ikisi de beni büyüttü” dedi Günlük Yemekbaşına Bravo. “İkisi de harika anlaşıyorlar. onlar yaptı [real estate] birlikte ilgilenir. Babam her zaman müşterilerini Mauricio’ya yönlendirir. Hepimiz bir araya geliyoruz, Noel’de, Şükran Günü’nde evimize geliyor, her şey yolunda.”

Görüşme sırasında Guraish, arazi geliştirmeye odaklandığı Bali’de yaşıyordu, ancak Los Angeles’ta Farrah’ı ziyaret ediyordu. “Geliyor ve yılda iki ya da üç kez bir ya da iki ay kadar kalıyor. Haftada üç veya dört kez sadece öğle veya akşam yemeği yiyoruz ve o buradayken elimizden geldiğince takılıyoruz” dedi.

2022 yılında, Gerçek Ev Kadınları Ultimate Girls Gezisi star, kendisinin ve ilk kocasının hala iletişim halinde olduklarını doğruladı. “Eski kocam bir daha hiç evlenmedi ve kendimi çok kötü hissediyorum çünkü dürüst olmak gerekirse o çok iyi bir adam. Beni sevdi, birlikte güzel bir kızımız var. Onu sevdim ve evlenmek için çok gençtim” dedi. 22 Haziran bölümünde söyledi nın-nin Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları. “Eski kocam ve ben gerçekten birbirimizi önemsiyoruz ve boşanmış olmamız bunun hiç gitmediği anlamına gelmez,” diye devam etti. “Ve ikimiz de her zaman Farrah’ı ilk sıraya koyarız. O harika bir adam ve o ve Mauricio iyi arkadaşlar.”

Mauricio Umansky

Kyle Richards Mauricio Umansky
Kyle Richards ve Mauricio Umansky 26 yıldır evliler (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Kyle ve Mauricio 1996’da evlendiler ve üç kızı paylaştılar: Aleksi25, Sofya22 ve portya, 14. Mauricio, Kyle ve Guraish’in kızını da kendi kızı gibi büyüttü. “Kocam benden onunla evlenmemi istediğinde, Farrah’a iki eli tutan bir kalp olan küçük bir ‘nişan yüzüğü’ verdi” dedi. Düğüm 2021’de. “Tanıştığımızda beş yaşındaydı, bu yüzden düğün tarihine kadar yedi yaşındaydı. Ve aman tanrım, o sadece çok aşıktı [Mauricio]. Her gece hepimiz yatakta yatardık ve o başparmağını emer ve diğer küçük eliyle onun battaniyesiymiş gibi kulağını ovurdu!”

Mauricio, uzun ve sevimli evliliklerini düşünerek şunları söyledi: Bu gece eğlence 2021’de “Reality TV’de bir evlilikten sağ çıkabiliyorsanız, hayatta kalabilirsiniz.” Kyle, Bravo kameraları önünde hayatlarını da yansıttı. “Yani, hayatım boyunca bir aktördüm ve ailem halkın gözü önündeydi ama bu dönüşü hiç beklemiyorduk. Gerçek televizyon yapmayı ve bunun hayatlarımıza ne yapacağını asla beklemiyordum. Ancak kesinlikle bazı zorluklarla karşı karşıyayız, çünkü bence harika bir şeye sahip olduğunuzda – ve insanlar ne kadar mutlu olduğunuzu gördüğünde – o kadar çok peşinden geliyorlar ”dedi. “Yani, bilirsiniz, insanlar bana her zaman ‘En iyi ilişkiye nasıl sahip olunacağına dair bir kitap yazmalısın’ derler. Bunu yaptığım anda insanlar peşimden gelmek istiyor. Şimdi sanki daha koruyucu oluyorsun ama bu kesinlikle bizi daha da güçlendirdi. İlişkimiz konusunda daha da korumacı olmayı ve bunu takdir etmeyi öğrendik.”

Uzun ömürlerinin arkasındaki itici güç hakkında biraz daha vazgeçerek, cadılar bayramı aktris, kendisinin ve başarılı emlakçının bir dizi konuda sık sık göz göze gelmesinin yardımcı olduğunu söyledi. “Hedeflerimiz, ahlakımız, çocuklarımızı nasıl yetiştirmek istediğimiz ve hayattan ne istediğimiz konusunda her zaman aynı sayfada olduk, bu yüzden işimizi kolaylaştırdı” dedi. Bize Haftalık 2020’de. “Ama yani, o bir çocuktu ve şimdi bir erkek. Ben de bir çocuktum ve bir kadınım… ama birbirimize gerçekten kendimiz olmamıza ve bu sayede birbirimizi desteklememize izin verdik çünkü bu, bunun büyük bir parçası.”

İkili, aşklarını realite televizyonu olan bağımlılık yaratan kaostan korumada başarılı gibi görünse de, bu onların buna bağışık oldukları anlamına gelmez. Aslında, kızların Kyle’a kaçışları ve Mauricio’nun Aspen’deki eve kaçışları ters gitti ve evi satmaya karar verdiler. Kyle, “Aspen asla eskisi gibi olmayacak” dedi. Bu gece eğlence Martta. “Dürüst olmak gerekirse, orası benim küçük mutlu yerim ve insanlar orada yarı zamanlı yaşadığımızı bilmiyorlar. Geçen sefer geri döndüğümde yanıma biraz adaçayı almıştım. İşin içinde bir Ouija tahtası vardı. İşler gerçekten kontrolden çıktı, söylememe izin verin.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kyle-richards-husband-4774599/

Yorum yapın

SMM Panel