Matty Healy, Taylor Swift’in NYC’deki Apartmanına Geldi: Video – Hollywood Life


Matty Healy, Taylor Swift'in NYC'deki Apartmanına Geldi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Matty Healy yola çıkarken bir gecelik çantayı tutuyor gibi görünüyordu. Taylor SwiftNew York City dairesi. 1975’in 34 yaşındaki baş şarkıcısı, 18 Mayıs Perşembe günü sokaktan ışıklı merdivenlerden yukarı hızla fırladı. Merdivenin tepesine yaklaşırken, gri golf giyen bir adam binanın kapısını açık tuttu. güvenlik görevlisi gibi görünen gömlek ve siyah pantolon – muhtemelen Taylor’ın kişisel olanlarından biri. Her ne kadar video — bir TikTok’ta hayran – kısaydı, Matty siyah pantolon, beyaz bir gömlek ve üstüne siyah bir süveter giymiş görünüyordu.

33 yaşındaki Taylor’ın, yedi yıllık erkek arkadaşından ayrılmasının ardından Matty ile çıktığı söyleniyor. Joe Alwyn, 32. Ayrılık haberi Nisan ayında çıktı, kaynaklar romantizmin basitçe “rotasını tamamladığını” ve Amerikalı şarkıcı ile İngiliz aktör arasındaki ayrılığın “dramatik olmadığını” söyledi. Taylor, ilişkileri boyunca Joe’dan ilham alan birçok şarkı yazdı. Sevgili‘ın başlık single’ı, “London Boy”, “Delicate” ve çok daha fazlası.

Matty Healy, Taylor Swift'in NYC'deki Apartmanına Geldi: Video – Hollywood Life
Taylor Swift, Joe Alwyn’den ayrıldıktan sonra Matty Healy ile çıkıyor. (Andrew H. Walker/Brian J Ritchie/Hotsauce/Shutterstock)

Nisan sonundan itibaren Taylor, on yıldan fazla bir süredir tanıdığı Matty ile oldukça düzenli bir şekilde takılıyor. İlk ikisi, arkadaşlarıyla izlediği bir akşam da dahil olmak üzere Nashville Eras Tour şovlarının üçünde de görüldükten sonra aşk söylentilerini ateşledi. Gigi Hadidçocukluk arkadaşı Abigail Anderson Ve Lily Aldridge. Aynı hafta içinde, hızlı bir Starbucks koşusu yapmak için Nashville’deki evinden bir güvenlik görevlisiyle ayrılırken görüldü. İkisi, ikinci gösterisinin ardından tahrikli bir SUV’un arkasında Gulch bölgesindeki apartman dairesine geri dönerken birlikte ilk fotoğraflarında da görüldü.

Birkaç konserine katıldığından beri – en az biri Philadelphia’da en iyi arkadaşıyla birlikte dahil Blake Canlı – çiftin ayrıca New York City’deki üyelere özel kulüp Casa Cipriani’de “öpüştüğü” ve “kucaklaştığı” görüldüğü bildirildi. Matty ve Taylor’a aynı zamanda güvenilir yapımcısı da katıldı. Jack Antonoff gösterişli kuruluşta, bir üyenin rapor edilen bir konuğu tarafından açık hava balkonunda fotoğraflandılar. Matty en son 15 Mayıs’ta New York City’deki Electric Lady Studios’tan GRAMMY galibiyle çıkarken görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/matty-healy-taylor-swift-nyc-apartment-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir