Matty Healy Söylentileri Arasında Eras Turunda Taylor Swift “Mutlu”: Video – Hollywood Life


Matty Healy Söylentileri Arasında Eras Turunda Taylor Swift "Mutlu": Video - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Taylor Swift “hiç bu kadar mutlu olmadığını” söylüyor. 33 yaşındaki şarkıcı, 20 Mayıs Cumartesi günü Boston Eras Tour şovunda çıktığına dair devam eden söylentiler arasında açıklama yaptı. Matty Healy34, uzun süredir erkek arkadaşından ayrılmasının ardından Joe Alwyn, 32. Foxborough’daki Gillette Stadyumu’nda sosyal medyada paylaştığı videolarda “Hayatımın her alanında hiç bu kadar mutlu olmamıştım” dedi. “Ve bunun bir parçası olduğun için sana teşekkür etmek istiyorum,” diye ekledi ardından gürleyen kalabalığa.

@bethany_pendleton13

Onu çok seviyorum o çok mutlu o çok mutlu ♥️ #taylorswift #swifttok #erastourtaylorswift #tstherastour #hızlı #taylorsversion #yeşil Ekran #theerastur #TSgeceyarısıTS #taylornasyon #foxboroughtstheerasturu #tstheerastour #boston #gillettestadyum

♬ Soru…? –Taylor Swift

Cesur ifade, akşamın sürpriz şarkısına girmeden hemen önce yapıldı ve “Soru…?” son albümünden gece yarısı. Taylor nadiren bir şarkıya kimin ilham verdiğini söylese de, hayranlar büyük ölçüde akılda kalan melodinin Joe ile ilgili olmadığına, eski bir geçmişe dönüş yolu hakkında olduğuna inanıyor: harry stilleri2012’nin sonlarında, henüz 22 ve Harry 18 yaşındayken çıktığı kişi. “Kalabalık bir odada hiç birinin seni öptüğü oldu mu? / Ve arkadaşlarının her biri seninle dalga geçiyordu (Sen) / Ama on beş saniye sonra onlar da mı alkışlıyorlardı? şarkıda şarkı söylüyor, muhtemelen NYC’deki halka açık Yeni Yıl Arifesi öpücüğüne bir gönderme.

Matty Healy Söylentileri Arasında Eras Turunda Taylor Swift "Mutlu": Video - Hollywood Life
Claude Yao Sahi @hijoshotit / Shutterstock

Son haftalarda Taylor, görünüşe göre Matty’den ayrılamaz hale geldi. Çift, Nashville konserlerinin yalnızca birine değil, üçüne de katılmadan hemen önce aşk spekülasyonlarını ateşledi – hatta ikinci gösteriden sonra saat 12:30 civarında Gulch bölgesindeki apartman dairesine geri döndü.

Ertesi hafta New York’a döndüklerinde ikili, üyelere özel kulüp Casa Cipriani’de açık hava balkonunda el ele fotoğraflandı. Taylor, elinde bir içecekle sarı bir güneş elbisesi içinde şaşkına döndü. Raporlara göre, Taylor ve Matty de mekanda “sarılıyor” ve “öpüyorlardı” – görünüşe göre çiftin arkadaştan daha fazlası olduğunu doğruluyorlardı. Perşembe gecesi, özel bir güvenlik görevlisi tarafından içeri alındığı New York City’deki apartmanının merdivenlerinden yukarı çıkarken bir gece çantasıyla görüldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/taylor-swift-happy-eras-tour-matty-healy-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir