Matthew Perry, Bağımlılık Savaşından Sonra “Hayatta Olduğuna Minnettar”


Matthew Perry ayık yolculuğunu paylaşıyor.

Yaklaşan anılarında—Arkadaşlar, Aşıklar ve Büyük Korkunç ŞeyArkadaşlar 53 yaşındaki mezun, birkaç yıl önce bağımlılık ve ölüme yakın bir deneyimle derinden kişisel savaşını detaylandıracak. Perry, 2018’de Los Angeles’ta gastrointestinal perforasyon nedeniyle ameliyat oldu. Hayranlar o sırada prosedürü biliyor olsa da, ölüme ne kadar yaklaştığını bilmiyorlardı.

ona göre yeni İnsanlar Kapak hikayesiPerry’nin kolonu opioid aşırı kullanımından patladı ve iki hafta komada ve beş ay hastanede kaldı, ayrıca dokuz ay boyunca kolostomi torbası kullandı.

Oyuncu, hastaneye ilk götürüldüğü zamana baktığında dergiye şunları söyledi: “Doktorlar aileme yaşama şansımın yüzde 2 olduğunu söylediler. ECMO denen, tüm nefesi alan bir şey giydirildim. kalbin ve ciğerlerin için. Ve buna Hail Mary denir. Bundan kimse sağ çıkamaz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351079/lessigreaterfriendslessigreater-matthew-perry-%22grateful-to-be-alive%22-after-addiction-battle?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir