Matthew Morrison’ın Kendisini ‘SYTYCD’den Kovduğu Suçlamalara Yanıtı – Hollywood Life


Matthew Morrison


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Matthew Morrison çıkışı hakkında konuşuyor Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun bir kaynak söyledikten sonra İNSANLAR bir kadın yarışmacıya onu “rahatsız eden” “cilt” mesajlar gönderdiği için kovulduğunu söyledi.

“Burada oturup kendimi ve ailemi isimsiz olarak yapılan bariz gerçek dışı ifadelere karşı savunmak zorunda kalmam gerçekten talihsizlik ama saklayacak hiçbir şeyim yok” dedi. Instagram’da yayınlanan bir videoda başladı Perşembe günü. “Şeffaflık adına şovda bir dansçıya yazdığım mesajı size okuyacağım.”

Metninin iddiaya göre okunduğunu kaydetti, “Merhaba, ben Matthew. Sakıncası yoksa, numaranı alıp seninle bazı şeyler hakkında konuşmayı çok isterim.”

“Son” diye devam etti. “Bunu gönderdim çünkü bu dansçı ve ben, 20 yılı aşkın süredir tanıdığım bir koreografa karşılıklı saygı duyuyoruz ve onun şovda koreograf olarak iş bulmasına yardım etmeye çalışıyordum.”

Dedikodu kurallarının ve insanların hayatlarının tık tuzağı gibi atıldığı bu dünyada yaşıyor olmamız çok yıkıcı” diye ekledi. “Bence bu benden ve bu hikayeden çok daha büyük. Dedikodu zehirlidir ve toplumumuzu mahvediyor ve daha iyisini yapmamız gerekiyor.”

Videoyu sonlandıran Matthew, “hiçbir şekilde” bunun “gösteriden uzaklaşmasını” istemediğini söyledi ve yarışmacılara ve diğer jüri üyelerine “en iyisinin” olmasını diledi.

Matthew Morrison
Matthew Morrison (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock).

Önceki haber neşe star’ın gösteriden ani çıkışı geçen Cuma, dans yarışmasının 17. sezon prömiyerini 18 Mayıs’ta yayınlamasından bu yana bir haftadan biraz fazla bir süre önce kırıldı.

O zaman, Matthew söyledi İNSANLAR “rekabet üretim protokollerini” takip etmemesi nedeniyle ayrılıyordu.

“Hakim olma fırsatına sahip olmak Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun benim için inanılmaz bir onurdu. Bu nedenle diziden ayrılacağımı bildirmekten büyük üzüntü duyuyorum” dedi.

“Gösteri için seçme turlarını filme aldıktan ve 12 finalistin seçimini tamamladıktan sonra, yarışma prodüksiyon protokollerini takip etmedim, bu da yarışmayı adil bir şekilde değerlendirebilmemi engelledi” diye devam etti. “Katılan herkesten yeterince özür dileyemem ve şimdiye kadarki en iyi sezonlardan biri olacağını bildiğim şeyi hepinizle birlikte izleyeceğim.”

Daha sonra Salı günü, bir kaynak, çıkışa, aslında işten çıkarıldıktan sonra kovulduğunu söyledi. “bir kadın yarışmacıyla uygunsuz bir ilişkisi” vardı.

Kaynak, “Seks yapmadılar, ancak sosyal medyadaki cilveli doğrudan mesajlarla ona ulaştı” diyor. “Yorumlarından rahatsız oldu ve yapımcılara gitti ve ardından Fox’u dahil etti. Kendi soruşturmalarını yaptıktan sonra kovuldu.”

Kaynak, Matthew ve kimliği belirsiz kadın yarışmacının “hiçbir zaman set dışı buluşmadıklarını”, ancak “çizgiyi aşan mesajlar olduğunu” ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/matthew-morrison-response-accusations-fired-so-you-think-you-can-dance/

Yorum yapın

SMM Panel