Matthew Morrison, SYTYCD Ateşlemesiyle İlgili “Doğru Olmayan” İddialara Tepki Verdi


Matthew Morrison hikayenin kendi tarafını anlatıyor.

Fox’taki yargı pozisyonundan kovulduktan sonra Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun 27 Mayıs’ta, daha önce E! Haber, neşe alum, 2 Haziran’da yayınlanan bir Instagram videosunda neler olduğuna dair bir açıklama yaptı ve hepsi bir kısa mesajla çevrili.

“Burada oturup kendimi ve ailemi isimsiz olarak yapılan bariz gerçek dışı açıklamalara karşı savunmak gerçekten talihsizlik ama saklayacak hiçbir şeyim yok” dedi. “Şeffaflık adına, programdaki bir dansçıya yazdığım tek mesajı size okuyacağım: ‘Hey, ben Matthew. Sakıncası yoksa, numaranızı alıp sizinle biraz konuşmak isterim. şeyler.'”

43 yaşındaki Morrison kovulduğunda, kararın neden alındığı hemen belli değildi, ancak İnsanlar daha sonra “sosyal medyada flört eden doğrudan mesajlar” olduğunu bildirdi şovdaki bir yarışmacıyı rahatsız etti.

Morrison, “Bunu gönderdim çünkü bu dansçı ve ben, 20 yılı aşkın süredir tanıdığım bir koreografa karşılıklı saygı duyuyoruz ve onun şovda koreograf olarak iş bulmasına yardım etmeye çalışıyordum,” diye devam etti Morrison. Dedikodu kurallarının ve insanların hayatlarının tık tuzağı gibi atıldığı bu dünyada yaşadığımız yer yıkıcı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333278/matthew-morrison-sounds-off-on-blatantly-untrue-statements-about-his-sytycd-firing?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel