Matthew McConaughey ve Woody Harrelson Yeni Şov için Yeniden Bir Arada


Bu bizi çamurdaki domuz kadar mutlu ediyor.

Yaklaşık on yıl sonra Matthew McConaughey Ve Woody Harrelson doğal kimyalarını küçük ekrana getirdi. Gerçek dedektif, yeni bir Apple TV+ dizisi için bir kez daha güçlerini birleştiriyorlar. Ve önceki, daha ciddi çabalarının aksine, bu sefer bolca kahkaha vaat ediyorlar.

Flama, 14 Mart’ta yaptığı basın açıklamasında, “İsimsiz komedi, Matthew McConaughey ve Woody Harrelson arasındaki tuhaf ve güzel bağ etrafında dönen samimi, garip bir çift aşk hikayesidir.” “Matthew ve Woody’nin dostluğu, birleşik aileleri Matthew’un Teksas’taki çiftliğinde birlikte yaşamaya kalkışınca sınanır.”

Gerçekte, bu aileler arasında McConaughey’nin karısı da var. Camila Alves ve üç çocuğu—Levi14, Vida13 ve Livingston10—Harrelson’ın karısının yanı sıra laura louie ve üç kızı, Deni, Zoe Ve Makani16.

Oyuncular aynı zamanda bu yaz prömiyeri yapılacak olan 10 bölümlük dizide sorumlu yapımcı olarak görev yapacak. Proje yaratıcısından geliyor David West Okuyazarı ve EP’si olarak sahne arkasındaki Emmy ödüllü çalışmasıyla tanınan Schitt Deresi (Diğer yeni dizisi, Büyük Kapı Ödülü29 Mart’ta Apple TV+’ta prömiyer yapacak).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368192/matthew-mcconaughey-and-woody-harrelson-are-saying-alright-alright-alright-to-another-tv-show?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir